Головна Соціальне життя У Львові понад 100 покинутих авто перевезли на арештмайданчик

У Львові понад 100 покинутих авто перевезли на арештмайданчик

0
0
У Львові понад 100 покинутих авто перевезли на арештмайданчик

У Львові продовжують прибирати з вулиць покинуті автомобілі. Останніми днями ще 5 занедбаних машин, які тривалий час стояли без руху та заважали мешканцям, перевезли на арештмайданчик поліції на вул. Конюшинній, 13. Про це повідомили в управлінні безпеки та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

За даними управління, ці автомобілі були залишені за такими адресами: просп. Червоної Калини, 99, вул. Шафарика, 10а, вул. Медової Печери, 9–11, вул. Гориня, 27, вул. Хоткевича, 66. Вони тривалий час не пересувалися, порушували правила благоустрою та створювали незручності для мешканців.

Перед евакуацією на транспортні засоби розмістили попереджувальні оголошення із закликом до власників самостійно забрати авто. Оскільки ніхто з них цього не зробив, комісія з виявлення та переміщення занедбаних транспортних засобів Львівської громади ухвалила рішення про їх перевезення на арештмайданчик. До складу цієї комісії входять представники поліції, сервісного центру МВС, посадовці та депутати міськради.

Загалом, за рішеннями комісії з публічного простору Львівської громади, на арештмайданчик уже перемістили 103 покинуті транспортні засоби.

«Поступово очищуємо Львів від занедбаного транспорту, який роками стоїть без руху і займає простір у дворах та на вулицях. Ця робота триватиме й надалі, адже йдеться про впорядкованість міського простору, а також про безпеку та комфорт мешканців», — Олег Забарило

У міській раді також зазначають, що після запуску програми частина власників самостійно забрала свої автомобілі з вулиць або привела їх до належного стану, не чекаючи примусового переміщення.