Головна Здоров'я Цього року у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому центрі розпочнуть проводити трансплантацію кісткового мозку...

Цього року у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому центрі розпочнуть проводити трансплантацію кісткового мозку дітям

58
0

 У 2022 році у Західноукраїнському спеціалізованому медичному дитячому центрі планують і надалі розвивати органну дитячу трансплантацію, яку розпочали минулого року. Також у наступному році у Центрі планують провести трансплантацію кісткового мозку у дітей. Про це та загалом про плани Центру на 2022 рік розповів директор Андрій Синюта.

«Станом на сьогодні завершили реконструкцію «Клініки онкології та трансплантації кісткового мозку» та створили перший у західній Україні «Кріобанк», а медичний персонал пройшов відповідне навчання. Все це дає можливість найближчим часом зробити першу операцію. Загалом наші лікарі провели вже дві трансплантації нирки дітям.

Цього року завершимо реконструкцію гемодіалізного підрозділу відділення інтенсивної терапії та анестезії – найбільшого і єдиного у Західній Україні. Наші спеціалісти єдині проводять нирково -замісну терапію шляхом гемо- та перитонеального діалізу для дітей.  У 2022 році ми зможемо прийняти вдвічі більше дітей із нирковими захворюваннями», – зазначив Андрій Синюта.

Він також додав, що одним з головних завдань Центру наступного року є реконструкція лабораторного підрозділу для проведення медико-генетичних досліджень та оновлення матеріально-технічної бази на сучасні високоточне обладнання.

«Західноукраїнський  спеціалізований дитячий медичний центр – це  особлива дитяча лікарня, яка надає допомогу дітям  із онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, а також дітям із рідкісними (орфанними) захворюваннями. Центр щорічно надає допомогу понад 7, 5 тис пацієнтів, а також амбулаторну спеціалізовану консультативну допомогу близько 70 000 пацієнтів. Персонал лікарні безперервно проходить навчання, що дає можливість застосовувати сучасні методики лікування. Ми продовжуємо у наступному році впровадження якісних та безпечних змін», – наголосив директор Центру.

Зазначимо, минулого року колектив закладу отримав відзнаку Міністерства охорони здоров’я України кращої  дитячої лікарні України «За лідерство в трансформації системи охорони здоров’я».

Західноукраїнський  спеціалізований дитячий медичний центр розташований у Львові на вул. Дністерська, 27.

Фото: Твоє Місто