Головна Здоров'я Фахівці Львівського перинатального центру налагоджували співпрацю з німецькими клініками

Фахівці Львівського перинатального центру налагоджували співпрацю з німецькими клініками

10
0

Впродовж  26 і 27 лютого працівники Львівського обласного клінічного перинатального центру взяли участь у масштабній міжнародній конференції Ukrainian Hospital Partnerships Conference в Берліні (Німеччина), присвяченій міжлікарняному партнерству та відновленню вітчизняної системи охорони здоров’я.

“Співпраця нашого перинатального центру з німецькими колегами є досить успішною. Разом з Ганноверською медичною школою ми реалізовуємо партнерський проєкт «Підвищення рівня надання гінекологічної допомоги жінкам та покращення діагностики  спадкових захворюваннь». Основні цілі нашої двосторонньої співпраці: використання новітніх методів у неонатальному скринінгу,  підвищення якості надання медичної допомоги новонародженим із вродженими порушеннями обміну речовин, виявленими за допомогою неонатального скринінгу, покращення якості надання медичної допомоги жінкам”, – розповіла директорка центру Марія Малачинська.

На конференції акцентували увагу на пошуку можливостей співпраці між українськими закладами охорони здоров’я та німецькими клініками. Перинатальний центр відкритий до побудови ефективних партнерських зв’язків з німецькими колегами задля  досягнення високих результатів у наданні медичної допомоги пацієнтам.