Головна Здоров'я Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня співпрацюватиме з польськими лікарями-психіатрами

Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня співпрацюватиме з польськими лікарями-психіатрами

100
0

Про транскордонну співпрацю з польськими лікарями-психіатрами домовилася делегація комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» під час симпозіуму психіатрів, який відбувся у Журавиця (Республіка Польща).

У межах панельних дискусій, присвячених сучасним проблемам психіатрії, генеральний директор лікарні Богдан Чечотка розповів польським колегам про труднощі, які виникають під час роботи з хворими, пов’язані з війною, про евакуацію пацієнтів із м. Бахмут, м. Сватово та м. Харків, про психотерапевтичні методики лікування постраждалих від воєнних дій. У польських психіатрів виникло чимало запитань про те, як працює лікарня у воєнний час і про роботу медиків у тилових областях.

«Польські лікарі задекларували підтримку і подальшу допомогу Україні, зокрема Львівщині. Також передали для нашої лікарні генератори, які будуть забезпечувати електроенергією її корпуси у час аварійних відключень. Окрім того, польські друзі надіслали додатковий вантаж гуманітарної допомоги», – повідомив Богдан Чечотка.

Участь у симпозіумі також взяли участь віцепрезидент Асоціації психіатрів України Юрій Закаль, завідувач кафедри психіатрії та психотерапії факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Олександр Фільц.