Головна Здоров'я Львівські лікарі-отоларингологи разом з польським колегою допомогли пацієнтам з різних областей України

Львівські лікарі-отоларингологи разом з польським колегою допомогли пацієнтам з різних областей України

10
0

ЛОР-спеціалісти проконсультували дітей з різних областей України та провели кілька оперативних втручань.

Отоларингологи Центру дитячої медицини, лікарні «ОХМАТДИТ» провели спільні консультації з польським відомим отохірургом Анджеєм Кжижаняком.

ЛОР-спеціалісти з польським лікарем оглянули дітей із вушними захворюваннями з різних областей України та провели кілька оперативних втручань. «Це не тільки допомога дітям з непересічними отохірургічними випадками, майстер-клас з найдрібнішими та надважливими нюансами отохірургічної тактики та стратегії, це передусім ще й відвага приїзду в країну в час війни»,  наголосив керівник Клініки голови та шиї Федір Юрочко.

Як зазначає керівник, у Центрі дитячої медицини лікарні «ОХМАТДИТ» сучасна отохірургія почалася з 2012 року з появою «вушного» мікроскопа та отохірургічного дрилю. «Багато врятованих дітей, мабуть, найбільше на заході України. Лише в 2023  14 оперованих «великих» хірургічних отогенних ускладнень, тисячі випадків врятованого слуху. А з 2023  кохлеарні імпланти, які дають слух і мовлення потребуючим дітям. Дякуючи колегам-наставникам ростемо й рухаємося у вірному напрямку»,  резюмував Федір Юрочко.

Адреса: м. Львів, вул. Лисенка, 31. Лікарня працює щодня 24/7.

Телефон для запису на консультацію: 0 (67) 760 00 31.