Головна Здоров'я Львівський перинатальний центр отримав неонатальний апарат штучної вентиляції легень

Львівський перинатальний центр отримав неонатальний апарат штучної вентиляції легень

7
0

Його застосовуватимуть у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених.

Львівський обласний клінічний перинатальний центр отримав для відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених інноваційний неонатальний апарат штучної вентиляції легень Servo-n.

За словами фахівців, для крихітних пацієнтів відділення, які не можуть дихати самостійно, штучна вентиляція легень є життєво необхідною. Окрім традиційної вентиляції, апарат Servo-n здатен забезпечувати високочастотну вентиляцію легень, яка активно використовується у дітей з екстремально малою масою тіла з вкрай важкими дихальними розладами.

Також апарат укомплектований додатками для забезпечення нейрокоригованої дихальної допомоги (NAVA та NIV NAVA), має автоматичний режим, неінвазивну вентиляцію (NIV), CPAP, високопотокову терапію, функцію капнографії та небулайзер.

«Ми не один рік шукали можливості отримати цей передовий і дороговартісний апарат. Завдяки волонтерці та засновниці проєкту «Птахи», Благодійному фонду «Відчуй», а також, усім друзям і партнерам, які побажали залишитися інкогніто, передовий апарат Servo-n вартістю понад 100 тисяч євро відтепер в нашому Львівському перинатальному центрі допомагає лікарям рятувати життя малят», – зазначили у Львівському перинатальному центрі.