Головна Здоров'я На Головному залізничному вокзалі у Львові відкрили центр вакцинації

На Головному залізничному вокзалі у Львові відкрили центр вакцинації

136
0

Від сьогодні ще один центр вакцинації облаштували на Головному залізничному вокзалі у Львові. Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Цей пункт працюватиме щодня, з 10.00 до 18.30. Забезпечуватимуть вакцинацію 2 бригади, одна – до обіду, інша – після. Якщо виникне потреба, то кількість бригад буде збільшено. Доступні три вакцини: Комірнаті, Астра Зенека та Короновак. Просимо скористатися можливістю і провакцинуватися!”, — зазначив Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області.

Нагадаємо, що для зручності пасажирів потягів АТ “Укрзалізниця” організувала на найбільших залізничних вокзалах пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19, адже від сьогодні почали діяти нові правила перевезення пасажирів між регіонами (детальніше – тут).

Зробити щеплення проти COVID-19 можна на вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі. Одразу після вакцинації видають документ про одну дозу вакцини (форма 063-О), який можна пред’явити для подорожей.

Можливість пройти експрес-тестування на коронавірусну хворобу стала доступною також на залізничних вокзалах Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Мукачево, Кривого Рогу, Вінниці та Полтаві.

З графіком роботи центрів вакцинації Львівщини на цей тиждень можна ознайомитися за посиланням.