Головна Здоров'я Найсучасніші методи лікування: в Львівській обласній клінічній лікарні розповіли, як лікують ретинопатію...

Найсучасніші методи лікування: в Львівській обласній клінічній лікарні розповіли, як лікують ретинопатію у передчасно народжених дітей

37
0

При Львівській обласній клінічній лікарні діє єдиний на західній Україні Центр лікування ретинопатії передчасно народжених.

Ретинопатія – захворювання сітківки ока, яке призводить до порушення зору.

Як розповідає офтальмологиня Центру Ірина Музичка, золотим стандартом лікування ретинопатії передчасно народжених є лезеркоагуляція васкулярних зон сітківки. Проте є випадки, коли при дуже важких формах хвороби застосовують інший метод лікування.

«І існує в світі тільки один метод (при важких формах – ред.) – це введення антифрес-препаратів, який дозволяє заспокоїтись, судинки гарно починають рости, тоді дитина в гарному стані і ми можемо провести лазеркоагуляцію сітківки. В Західноукраїнському центрі лікування ретинопатії недоношених застосовуємо цей новий метод лікування дуже агресивних форм хвороби. Центр має великий досвід по лікуванню даної патології, по спостереженню дітей після лікування, до скринінгу перед – чи потрібно, чи ні. Ми відкриті для допомоги усім 24/7. Ми оперуємо дітей не тільки із західної України, але й з інших країн», – зазначає медикиня.

Контактний телефон Центру: 0979141880