Головна Здоров'я Збільшено фінансування на будівельні роботи у пологовому корпусі обласної лікарні та Перинатальному...

Збільшено фінансування на будівельні роботи у пологовому корпусі обласної лікарні та Перинатальному центрі

108
0

Обласні обранці перерозподілили кошти обласного бюджету, зменшивши фінансування об’єктів, які з об’єктивних причин не зможуть бути реалізовані у поточному році, або по яких виникла економія. Вивільнені кошти скерували на завершення у поточному році таких соціально важливих установ, як Львівський обласний перинатальний центр та пологовий корпус на Некрасова, 4.

Як розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда зокрема на завершення реконструкції, в тому числі закупівлю обладнання для Львівського обласного клінічного перинатального центру скерували понад 16 млн грн, а також майже 10 млн грн для ремонту Львівської обласної клінічної лікарні. Тут за ці кошти проведуть капітальний ремонт інженерних мереж та приміщень 1- го, 3-го та 4-го поверхів пологового корпусу.

«Це важливі соціальні об’єкти, які вже реалізуються в рамках Програми капітального будівництва. Завдяки перерозподілу вдасться їх завершити, або ж збільшити відсоток будівельної готовності», – додав Степан Куйбіда.

Додамо, що в межах Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2020 рік передбачена реалізація 145 обєктів на загальну суму 229, 6 млн грн.