Головна Здоров'я Медики Львівщини у Будинку воїна навчатимуть надавати домедичну допомогу

Медики Львівщини у Будинку воїна навчатимуть надавати домедичну допомогу

89
0

Для всіх охочих у комунальному закладі Львівської обласної ради “Будинок воїна” проводитимуть навчальні курси з домедичної допомоги. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

“Зараз дуже відповідальний і тривожний час. Саме тому ми повинні усі згуртуватися і робити кожен те, що може і мусить робити, аби бути максимально ефективним для нашої країни”,- закликав депутат.

Нагадаємо, ініціатива провести медичний вишкіл для цивільного населення виникла минулого тижня, під час засідання Ордену Святого Пантелеймона Львівської області. Медики наголошують, що зараз вкрай важливо, аби кожен українець мав уміння надавати домедичну допомогу.

“Пам’ятайте, що Ваші знання можуть врятувати комусь життя. Навчання пройде спільно з Орденом Святого Пантелеймона, Українським Лікарським Товариством у Львові, Товариством Червоного Хреста у Львові, Львівським медичним фаховим коледжем післядипломної освіти та Львівським Обласним Центром Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф”,- пояснив Олег Дуда.

Записатися в навчальні групи, щоб пройти курс, можна 25 лютого, з 10.00 години за номером телефону: 097 – 857 – 71 – 36 Або ж заповнити форму – онлайн тут