Головна Здоров'я Самбірська спецшкола «Берегиня» запрошує переселених дітей з особливими освітніми потребами  на корекційні...

Самбірська спецшкола «Берегиня» запрошує переселених дітей з особливими освітніми потребами  на корекційні заняття

128
0

Колектив комунального закладу Львівської обласної ради «Самбірська спеціальна школа І-II ступенів “Берегиня” пропонує освітню та психологічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами, які поселилися у Самборі, рятуючись від війни.

У Самбірській школі навчаються 97 учнів  з особливими освітніми потребами, усі вони зараз залучені до навчального процесу дистанційно.

Водночас з понеділка,14 березня, у навчальному закладі  розпочали надавати психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги переселеним дітям.

«Якщо родина з такою дитиною поселилася у Самборі, ми охоче познайомимося, залучимо наших педагогів, вихователів. Наша мета допомогти дітям, покращити психологічний стан, огорнути їх увагою, залучити до занять», – наголосила директорка  Самбірської спеціальної школи І-II ступенів “Берегиня» Любов Дутка.

Кожна дитина має різні здібності та потреби, фахівці спеціальної школи планують проводити групові та індивідуальні заняття з дітьми.

«Чекаємо Вас щодня з 11:00 год до 14:00 год. Будемо раді надати Вам та Вашим діточкам нашу підтримку та допомогу», – звернулися педагоги Самбірської спеціальної школи І-II ступенів “Берегиня».

Адреса закладу: м. Самбір, вул. Шевченка, 21. тел.: 067-94 -98- 218