Головна Здоров'я Superhumans відкриває чергу пацієнтів у відділення реконструктивної хірургії

Superhumans відкриває чергу пацієнтів у відділення реконструктивної хірургії

39
0

Вже сьогодні пацієнти можуть розпочати підготовчий етап з приводу реконструктивних операцій у Superhumans.

Записатись у чергу можуть люди, які отримали мінно-вибухові, вогнепальні чи інші травми обличчя і шиї з ушкодженням кісток щелепно-лицевої ділянки, дефектами м’яких тканин обличчя, ротової порожнини, очної ямки, деформаціями носа, зовнішнього вуха.

Заповнити анкету можна за посиланням – http://surl.li/igggh

«Наша справа не може чекати, адже ми знаємо, чого вартує кожен день для людини із важкими травмами війни. Тому, не зважаючи на те, що наше хірургічне відділення на етапі підготовки та запуску в експлуатацію, з допомогою колег з Франції – високопрофесійних хірургів, а також завдяки підтримці Міністерства охорони здоров’я України, ми розпочинаємо набір пацієнтів, які потребують складних хірургічних втручань», – зауважила команда клініки.

Щоб розпочати роботу із медичними фахівцями Superhumans, пацієнту чи його представнику потрібно заповнити простий опитувальник на сайті клініки за посиланням та очікувати на зворотній зв’язок. Наші спеціалісти зв’яжуться із потенційним пацієнтом протягом тижня, та нададуть усі подальші інструкції.

У липні ми розпочнемо консультаційну роботу з пацієнтами – разом із французькими хірургами, а у жовтні плануємо виконувати перші операції.

Отже, якщо ви знаєте, кому ця інформація може бути корисною – будь ласка, перешліть посилання на анкету або лінк на сайт http://surl.li/igght