Головна Здоров'я У Львівському обласному перинатальному центрі – нове обладнання для найменших пацієнтів

У Львівському обласному перинатальному центрі – нове обладнання для найменших пацієнтів

15
0

Йдеться про гематологічний аналізатор CELL-DYN RUBY.

В арсеналі лабораторно-діагностичного блоку Львівського обласного перинатального центру тепер є гематологічний аналізатор CELL-DYN RUBY.

У Львівському обласному перинатальному центрі наголошують, що впровадження сучасної техніки дозволяє максимально стандартизувати роботу лабораторії, розширює спектр досліджень, мінімізує «людський фактор» та скорочує час отримання результатів. Все це сприяє покращенню якості медичного обслуговування та забезпеченню найвищого рівня уваги до здоров’я пацієнтів.

Цей високоточний медичний прилад дозволяє ще швидше отримувати результати аналізів, а відтак оперативніше визначати стратегію і тактику лікування пацієнтів.

«Достовірність результатів та контроль якості є одними з ключових стандартів сучасної лабораторної діагностики. Точні й оперативні результати аналізів життєво важливими є для наших найменших пацієнтів. Гематологічний аналізатор дозволяє проводити загальноклінічні обстеження крові за мікрометодиками для новонароджених, які перебувають на лікуванні у нашому відділенні анестезіології та інтенсивної терапії та на другому етапі виходжування», – зазначила директорка Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська.