Головна Здоров'я Урологічне відділення Львівського онкоцентру – одне із перших в Україні, яке почало...

Урологічне відділення Львівського онкоцентру – одне із перших в Україні, яке почало впроваджувати лапароскопічні операції

10
0

За 2023 рік у відділенні хірурги ендоскопічно провели 442 операції.

Урологічне відділення Львівського онкоцентру – одне із перших відділень, яке почало впроваджувати лапароскопічні операції не лише у Львові, а й в Україні. Лише за минулий рік у відділенні провели 930 операцій, 442 з них хірурги провели ендоскопічно.

Завідувач урологічного відділення Юрій Дійчук розповідає, що перша лапароскопічна операція у відділенні була виконана майже 19 років тому, тож за плечима у лікарів є чималий досвід.

Велику увагу хірурги приділяють органозберігаючим операціям при пухлинах нирки. А ще перевагою відділення є те, що з моменту відкриття лікарі виконують такі оперативні втручання, як радикальна простатектомія, радикальна цистектомія з ортотопічним заміщенням сечового міхура, оперативні втручання при пухлинах нирки, в тому числі із видаленням тромбу нижньої порожнистої вени, якщо в цьому є необхідність, а також заочеревинна лімфаденектомія та багато інших операцій.

Крім цього команда застосовує комплексний підхід у лікуванні пацієнтів.

«Коли до нас приходить пацієнт з якоюсь онкоурологічною патологією, він отримує комплексну медичну допомогу, адже ми надаємо весь необхідний спектр операційних втручань», – розповів Юрій Дійчук.

Тактику лікування для того чи іншого пацієнта лікарі вибирають консилярно, враховуючи усю медичну історію хворого. У більш складних випадках медики залучають й мультидисциплінарну команду. Тож індивідуальний план лікування підбирають з хіміотерапевтом, радіологом та хірургами.