Головна Здоров'я В обласному Центрі служби крові Львівщини буде власна опікунська рада

В обласному Центрі служби крові Львівщини буде власна опікунська рада

67
0

Про створення у комунальному закладі Львівської обласної ради «Львівський обласний центр служби крові» опікунської ради йшлося під час зустрічі депутатів Львівської обласної ради Захара Миляника і Романа Дмитришина з директором Центру Ярославом Дяківим, представниками п’яти громадських і благодійних організацій.

За словами Захара Миляника, створення опікунської ради стало найголовнішим рішенням, яке обговорили медики, експерти та представники громадського середовища.

«Такі опікунські органи при медзакладах беруть на себе завдання дбати про їхній розвиток, оновлення обладнання, енергозбереження приміщень, пошук фінансування, написання і реалізацію міжнародних проєктів, обмін досвідом з подібними установами в Україні та за кордоном, співпрацю з донорськими установами та благодійними фондами, комунікацію з населенням, пошук і втілення якісних управлінських рішень. Усі ми поодинці щось із цього вже робимо, щось набагато ефективніше могли б робити разом. Адже, як з’ясувалося, кожен має ще багато цікавих ідей. Саме тому сконтактувалися та вирішили об’єднати наші зусилля», – розповів Захар Миляник.

Про успішні приклади діяльності опікунських рад у комунальних закладах Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр», «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Участь у зустрічі взяли також представники БФ «Крила надії» Наталя Ліпська, «Донор.UA» Ірина Славінська, «Християнської медичної асоціації» Регіна Майстрова та фонду «Із янголом на плечі» Лариса Кісь.

Ініціатива створення опікунської ради належить депутатам облради Захару Милянику, Роману Дмитришину та представникам БФ «Razom for Ukraine» Тарасу Репицькому та Віталію Свічинському.