Головна Здоров'я В Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відкрили кімнату сенсорної інтеграції

В Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відкрили кімнату сенсорної інтеграції

41
0

Кімнату сенсорної інтеграції облаштували у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Новий реабілітаційний простір обладнаний спеціальним світловим обладнанням, тренажерами для балансування, тактильними поверхнями, м’якими меблями.

“Заняття у такій кімнаті дають дуже хороші результати з реабілітації хворих із психомоторними розладами чи аутизмом, сприяють формуванню саморегуляції, відновленню рухової активності, зниженню психоемоційного навантаження, – пояснила керівник Клініки комплексної медичної реабілітації ЗУСДМЦ Анна Галик. – Тут ми також займатимемось з пацієнтами, у яких порушена сенсорна система: з дітками з онкопатологіями (особливо з пухлинами мозку), з ураженнями нервової системи, з вадами зору та слуху, недоношеними дітками тощо”.

Нова кімната є пілотним проєктом, реалізованим у співпраці з львівським представництвом Благодійного фонду “СОС Дитячі Містечка Україна”. “Разом із фахівцями лікарні нам вдалось створити комфортний реабілітаційний простір. Тішимось, що він стане корисним для великої кількості пацієнтів, які гостро потребують психофізіологічної адаптації та реабілітації”, – зазначила представниця фонду Наталія Кузяк.

“Ця кімната є частиною комплексного лікування, яке отримують у нашому Центрі пацієнти з неврологічними чи ментальними розладами внаслідок різноманітних захворювань. Є багато дітей, які потребують якісної реабілітації під час і після терапевтичного лікування. Здебільшого на стаціонарному лікуванні знаходиться понад 150 важкохворих дітей. Всі вони забезпечені медичною допомогою, яку надає мультидисциплінарна команда фахівців лікарні”, – зауважив в.о. директора Центру Роман Кізима Roman Kizyma.

Контактний телефон Клініки комплексної медичної реабілітації: (096) 101-10-96

Попередній запис у реєстратурі відбувається з понеділка до п’ятниці, з 8:00 до 16:00 год за телефонами: (032) 270-22-07, (063) 189-70-50, (097) 150-70-53.