Головна Здоров'я У обласних пологових Львівщини внутрішньо переміщені жінки народили майже півсотні дітей

У обласних пологових Львівщини внутрішньо переміщені жінки народили майже півсотні дітей

64
0

Від початку війни заклади охорони здоров’я Львівщини надають медичну допомогу всім внутрішньо переміщеним особам, які через російське вторгнення змушені були покинути свої домівки. Зокрема, отримати необхідну медичну допомогу можуть і майбутні матері.

Так, від початку воєнних дій, 24 лютого, у медичних закладах обласного підпорядкування внутрішньо переміщені жінки народили 48 дітей. З них 32 дитини з’явилися на світ у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі і 16 – у Львівській обласній клінічній лікарні.

«Всі пацієнтки перебувають у комфортних умовах, а головне – у безпеці», – повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської обласної військової адміністрації.

Про те, що потрібно на пологи для жінки та новонародженої дитини, розповіли у Львівському обласному клінічному  перинатальному центрі.

Окрім цього, сьогодні у Дрогобицькому пологовому будинку породілля з Київщини народила дівчинку. До цього жінка перебувала в обласному соціальному центрі матері та дитини. Стан матері та дитинки задовільний.

Фото: Львівська обласна клінічна лікарня