Головна Здоров'я З 14 жовтня у Львові планують ввести ряд обмежень, у зв`язку із...

З 14 жовтня у Львові планують ввести ряд обмежень, у зв`язку із збільшенням кількості хворих на COVID-19

80
0

З 14 жовтня у Львові планують ввести ряд обмежень, у зв`язку із збільшенням кількості хворих на COVID-19.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий. Однак, можливість працювати буде надана тим закладам, де працівники вакциновані, а відвідувачі або вакциновані, або мають негативний ПЛР-тест. Також школи міста планують перевести на дистанційну форму навчання. Кінцеві рішення буде примати міська комісія з питань ТЕБ і НС у цю п`ятницю.

фото: Роман Балук

«Ми бачимо ріст захворюваності. Ми відкриваємо можливості 8-ої лікарні, 5-ої лікарні, але кількість людей, які сьогодні є в лікарні швидкої допомоги – це багато. Динаміка негативна є у всіх містах нашої держави.

Тому 14 жовтня у Львові почнуть діяти обмеження, тим більше, що це вихідні дні. Відтак, наступний перший робочий день для шкіл – це вже буде дистанційне навчання. Але це дистанційне навчання не буде довгим, бо потім починаються планові канікули для дітей. Нам головне – збити оцю хвилю. В п`ятницю буде комісія по надзвичайних ситуаціях, ми вже все пропишемо та деталізуємо. Однозначно, заклади зможуть працювати, якщо там люди вакциновані. Ті, хто буде заходити в кафе та ресторани, повинні мати вакцинацію або негативний ПЛР-тест.

В мене велике прохання до людей бути мудрими, бо хвороба не вибирає. Краще бути вдома, спокійно, у родинному колі, лишній раз себе не наражати.

Ми в п`ятницю приймемо офіційне рішення, над яким ми зараз працюємо спільно з обласною адміністрацією, з міністерством охорони здоров`я, але я вже попереджаю, що у нас з 14 жовтня починаються обмеження достатньо не прості. Торік у нас не було вакцинації, тому ми просто усе закривали, то зараз буде надана можливість працювати тим, де персонал вакцинований, і де гості, які приходять, також мають вакцинацію або негативний ПЛР-тест», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух