Головна Здоров'я За рік послуги з медичної реабілітації у Львові отримали понад 6 тисяч...

За рік послуги з медичної реабілітації у Львові отримали понад 6 тисяч малюків

11
0

У відділенні медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей Львівського обласного клінічного перинатального центру вже другий рік поспіль успішно функціонує катамнестичний кабінет. За рік лікарі проконсультували 6653  дитини. Це, по суті, продовження другого етапу системи виходжування та спостереження за «ранніми пташками», яка успішно функціонує у перинатальному центрі.

“Перший рік життя дитини є надзвичайно значущим, особливо якщо мова про передчасно народжених малюків. Компенсаторні можливості дитячого організму вражають, але вчасне медичне втручання та належний супровід є вкрай важливими. Тут приймають усіх дітей, та здебільшого пацієнтами кабінету є малюки перших трьох років життя, які потребують медичного супроводу, профілактики вторинних ускладнень, а також реабілітації. Ключовим елементом в роботі з «поспішайками» є динамічне спостереження. Високопрофесійні лікарі-педіатри складають персональну схему лікування та надають індивідуальні рекомендації для кожної дитини”, – зазначила директор Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська.

В кабінеті працюють спеціалісти різних галузей медицини для повного спостереження за дітьми. В межах одного відділення можна пройти обстеження у дитячого невролога, хірурга, офтальмолога, фізичного терапевта, ерготерапевта та інших спеціалістів за необхідністю.