Головна Здоров'я За тиждень на Львівщині виявили 2499 випадків захворювання на коронавірус

За тиждень на Львівщині виявили 2499 випадків захворювання на коронавірус

69
0

Про це інформують у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Так, за період з 26 вересня по 02 жовтня на Львівщині провели 7201 дослідження на коронавірус, з яких позитивні – 2499 (проти 2 227 випадків за попередній тиждень). За цей період від коронавірусу померли 18 людей.

На стаціонарному лікуванні у лікарнях області з коронавірусом перебувають 441 пацієнт.

Від початку пандемії на Львівщині на ковід захворіли 319 305 людей, померли –  6 761 людина, одужали – 304 391.

«Не відправляйте дітей з ознаками застуди до школи! Дайте дитині до школи маски! Якщо у Вас застуда і є необхідність вийти з дому – надягніть маску! Одягнути маску в загальному транспорті НЕ СОРОМНО! Ідете в лікарню провідати хворого – одягніть маску! Запросили на уродини – а у Вас застуда? Не даруйте вірус! Залишіться дома.

Вакцинація складається з 2-х доз, перший бустер можна зробити через 5 місяців після другої дози, другий бустер через – 4 місяці після першої. Бережіть себе і рідних!», – наголошує керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ Наталія Іванченко.

Нагадаємо, що зробити щеплення від ковіду можна у поліклініках та амбулаторіях сімейної медицини у пунктах щеплень, для цього необхідно звернутися до сімейного лікаря. Перелік пунктів – за посиланням.