Головна Здоров'я Запалення вуха спричинило менінгіт: львівські отоларингологи успішно прооперували 9-річного пацієнта

Запалення вуха спричинило менінгіт: львівські отоларингологи успішно прооперували 9-річного пацієнта

11
0

Почалося все із болей у вусі, а за кілька днів у Дмитра вже боліло друге вухо і голова.

З місцевої лікарні хлопчика направили до інфекційної лікарні Львова із підозрою на менінгіт.

Сім’я живе в Городоцькому районі та звернулася за допомогою до місцевого лікаря, який поставив діагноз отит та призначив лікування.

За кілька днів у Дмитра почало боліти друге вухо і одночасно голова. На наступний день у дитини підвищилася температура та почалося блювання. Батьки викликали «швидку».

До інфекційної лікарні, куди привезли хлопчика, задля додаткової консультації викликали фахівців Центру дитячої медицини лікарні «ОХМАТДИТ».

Відтак, лікарі Центру оглянули дитину та скерували на КТ, де виявили ознаки руйнування отитом скроневої кістки, що призвело до поширення бактеріальної інфекції із вуха до мозкової оболонки. Дмитра перевели до «ОХМАТДИТу».

Лікарі прийняли рішення оперувати дитину. «Ми «почистили» гнійне вогнище інфекції. Операція пройшла успішно. Дмитро себе добре почуває, бажаємо дитині міцного здоров’я!», – зазначив керівник Клініки хірургії голови та шиї Федір Юрочко.

«Дуже задоволена лікарнею. До і після операції лікарі дуже дбайливо ставилися до моєї дитини, я з ними на зв’язку, по суті, 24/7. Дуже усім дякую», – з вдячністю розповідає мама Дмитра Людмила.