Головна Звернення У Всесвітній день донора в департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА закликають здавати...

У Всесвітній день донора в департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА закликають здавати кров

22
0

Як розповіли у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА у Львівському обласному центрі служби крові зараз особлива потреба у крові з від’ємним резусом.

Сьогодні, 14 червня, відзначають Всесвітній день донора крові.

Як розповіла директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська, за даними ВООЗ, кров одного донора може врятувати до трьох життів. Донорство крові є важливою частиною системи охорони здоров’я. Кожна здача крові – це порятунок життя людей, а неодноразове донорство – це поповнення запасів крові.

«Особливо важливим донорство стало сьогодні, під час війни, адже це можливість врятувати якомога більше життів. Потреба в донорській крові лишатиметься затребуваною аж до перемоги, тому донація має стати корисною звичкою і ми можемо зробити свій вклад у перемогу вже сьогодні. Допоможіть медикам рятувати життя!», – наголрсила Наталія Літвінська.

До темиПрацівники Львівської ОВА здали кров для наших воїнів та всіх, хто її потребує

«Львівський обласний центр служби крові сьогодні очікує близько 80 донорів. Забір крові вчора зробили в офісі SoftServe (54 донори) та в нас, в центрі служби крові (90 донорів), та заготовили 57 літрів крові. Також у вівторок в Українському Католицькому Університеті здійснили забір крові у 54 донорів.

Ми завжди радо приймаємо усіх донорів, зараз особлива потреба у « – » групах. Бути донором – почесна і благородна справа! Можливо, саме ваша кров подарує життя людині, спробуйте. Це легко.

Чекаємо в будні дні з 8.30 до 13.00, а також кожну першу суботу місяця», – наголосив експерт департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА з трансфузіології Ярослав Дяків.

Детальніше про донорство крові, обов’язки та права донорів: https://utcc.gov.ua/blooddonor/