Головна Цікаво Ефективне лікування безпліддя у Львові

Ефективне лікування безпліддя у Львові

43
0

Для кожної людини важливо, щоб її дім наповнювався дитячим сміхом, але що робити тим, хто по певних причинах не може зачати дитину. Медичний центр Альтернатива, ефективно лікує безпліддя у Львові, та дає можливість отримати людям щастя на яке вони чекають інколи по кілька років. Кожен новий рік життя на Землі зумовлений новими відкриттями та погіршенням природного середовища, що негативно впливає на репродуктивний стан людства. Саме тому все більша частина молодих пар звертаються за професійною допомогою, до лікарів, щоб вирішити свої проблеми із здоров’ям та народити дитину.

Наш медичний центр у Львові є правильним рішенням для багатьох пар, що прагнуть стати батьками, на насолоджуватися своїм новим соціальним станом. Ми не пропонуємо вам пусті слова та красиві картинки, а навпаки проводимо ефективне лікування, що пов’язане з чоловічим та жіночим безпліддям. Пацієнти, що проходили в нас лікування, уже стали батьками. В залежності від ситуації та складності, ми допомагаємо 60-70% подолати хворобу. Але рекомендуємо звернути увагу, що лікування безпліддя потребує часу та сили від лікарів і самих пацієнтів, а головне позитивного налаштовування на кращий результат.

Як проходить лікування жінок?

Зазвичай найважчим лікуванням вважається у жінок старшого віку, що прагне мати генетично рідну дитину, через те, що в неї можуть бути проблеми не тільки з безпліддям, але і з іншими хворобами, що впливають на загальний стан пацієнтки.

  1. Ми постійно вдосконалюємося та використовуємо такі методи як: «японські проколи» та накопичення сегментованих циклів і ембріонів. Ці методи дозволяють ефективно переносити ембріони матку, в потрібній кількості;
  2. При досягненні вагітності, робота з пацієнтом продовжується, до народження дитини. Репродуктологи та ембріологи ретельно ведуть жінку в період її вагітності спостерігаючи за розвитком плода, та надаючи професійну допомогу.

Безпліддя у чоловіків

На відміну від жінок, чоловік має багато шансів стати батьком і у поважному віці, головне щоб здоров’я дозволяло. Саме тому наш центр пропонує своїм пацієнтам такі методи лікування:

  • внутрішньоматкові інсемінації, що проходять за допомогою сперми чоловіка або донора;
  • екстракорпоральне запліднення;
  • кріопроколи та кріоконсервація сперми та ембріонів;
  • сурогатне материнство. Якщо жінка не в змозі самостійно виносити дитину, ми допоможемо ефективно підійти до вирішення проблеми, за допомогою сурогатного материнства.

На сайті медичного центру ви зможете дізнатися всю детальну інформацію, та записатися на прийом до лікаря.

https://alternatyva.clinic/ukr/info/128/likuvannya-bezpliddya – І вже скоро, ваш дім наповниться веселим сміхом дітей.