Головна Цікаво Саджанці волоського горіха – як садити, де купувати

Саджанці волоського горіха – як садити, де купувати

57
0

Ще тисячу років тому грецькі переселенці привезли цю культуру за відомим торговому шляху «із варяг у греки» на територію нинішніх країн СНД. Саме через це рослина отримала свою назву.

Протягом усіх цих років, волоський горіх мав різні назви: дерево життя, їжа богів. Всі ці назви мали свої причини: плоди мали хороші смакові якості і цілющі властивості.

Як правильно садити волоський горіх

Волоський горіх вважається гірським рослиною, тому має хорошу стійкість до заморозків. Найкращою для посадки вважається вологий карбонатний грунт з незначним відсотком вмісту ґрунтових вод. При посадці кількох дерев, необхідно дотримуватися відстань між ними. Оптимальна дистанція – не менше 5-ти метрів.

Якщо посадка відбувається на схилі, то відстань необхідно зробити менше – це не більше трьох метрів.

Грунт під посадку повинен бути заздалегідь підготовлений і оброблений. Якщо грунт не особливо родючий, то потрібно додатково внести добриво. Для цього підійде гній з золою з додаванням розчину суперфосфату. Дану суміш необхідно внести в ямку під посадку.

Догляд за саджанцями волоського горіха

Поливати саджанці необхідно відразу після посадки. Саме в цей період рослини найбільше потребують поливу. На кожен саджанець необхідно 20 літрів води на квадратний метр грунту. Періодичність поливу становить два рази на місяць.
Що стосується добрив, то підгодовувати молоді саджанці потрібно двічі на рік. Навесні краще використовувати нітратні добрива, восени – фосфорні.

Використання нітратних добрив проводитися з особливою обережністю, оскільки їхнє середовище найкраще підходить для мікробів, небезпечних для рослини.

Обрізка молодого дерева на перших порах не знадобитися. Перша обрізка проводитися влітку, оскільки навесні під час такої процедури, рослина може втратити багато рідини, що негативно позначиться на подальше зростання.

Інтернет-магазин «САД24» надає на вибір якісні саджанці. Про те, як правильно садити саджанці, проводити догляд за ними розкажуть профессіональние садівники. Наші фахівці мають величезний досвід у вирощуванні різних сортів волоських горіхів.

На сторінці сайту https://sad24.com.ua/category/sazhentsy-gretskogo-oreha-i-funduka/ можна знайти докладну інформацію про кожному продукті. Всі саджанці високої якості і перевірені нашими садівниками.