Італійська гаряча методика нарощування натурального волосся на цей час є найбільш популярною. Фіксація пасм виконуються за допомогою крихітних капсул, які формуються вручну з розплавленого кератину. Від розміру, форми капсул і якості самого кератину залежить тривалість і зручність носіння волосся. Для тих, хто ще не знає, де придбати якісний італійський кератин, рекомендуємо заглянути до інтернет-магазину Zirkova.
Як вибрати кератинові капсули та щипці для нарощування
Кератин для нарощування волосся може бути легко-і тугоплавким. Від вибраного виду залежить температура, яка необхідна для швидкого плавлення кератину. Максимально можлива температура щипців вказується у технічній документації. Для легкоплавкого кератину достатньо температури в межах від +160 до +180 °С, тугоплавкому потрібно не менше +190 °С.
Використання невідповідних щипців для нарощування може призвести до недостатнього плавлення кератину, в результаті після формування капсули окремі волоски будуть випадати. Низьку міцність мають «аналоги» кератину, які за своєю структурою є силіконом або технічним пластиком.
Капсуляція зрізу волосся з використанням карди
Для більш швидкого нарощування зріз донорського волосся попередньо капсулюється. Дана процедура передбачає розподіл зрізу на окремі пасма необхідної товщини та нанесення кератину в місці верхнього зрізу. Капсуляцію можна проводити із кардою або без неї. Постижерний інструмент є парою пластин (основа і кришка) з численними металевими зубчиками, які утримують волосся і не дозволяють йому розсипатися.
Витягніть з карди пасмо необхідної товщини, ножицями підрівняйте верхній зріз. На робочу поверхню щипців покладіть 1-2 капсули і затисніть на кілька секунд до повного розплавлення. Затисніть щипцями пасмо і сформуйте рівну лінію. Даний метод зручніше реалізувати щипцями з невеликою робочою поверхнею.
Капсулювати волосся для нарощування можна методом стрічок. Для цього з карди беруть товсте пасмо, яке надалі можна розділити на 3-4 дрібніші. Верхній зріз підрівнюють, наносять кератин і дають йому схопитися, потім розрізають стрічку на окремі пасма. Даний метод зручніше виконувати щипцями з широкою робочою поверхнею. Метод стрічок дозволяє виконати капсуляцію швидше, але потребує навички та досвіду.