Головна Цікаво ABC Center: бюро перекладів та школа іноземних мов у Львові

ABC Center: бюро перекладів та школа іноземних мов у Львові

376
0

Компанія ABC Center пропонує професійний переклад та курси з вивчення іноземних мов у Львові. Особливість агенції у тому, що вона працює не лише з поширеними іноземними мовами, а й пропонує переклад з рідкісних мов світу. Спеціалісти компанії здійснюють усні та письмові перекази. Прайс та контакти для зв’язку вказані на офіційному сайті https://abc-lviv.com.ua.

Які послуги перекладу пропонує ABC Center

Компанія ABC Center пропонує швидкий, якісний усний та письмовий переклад текстів. Клієнтам надають можливість замовити переклад кількох типів текстових матеріалів:

  • юридичного спрямування: свідоцтва про народження, довідки про несудимість, трудові договори, нотаріальні заяви тощо;
  • технічного спрямування: ескізи, дозволи на роботу, інженерні проекти, правила безпеки, інструкції та ін.;
  • медичного спрямування: медичні довідки для перетину кордону, рецепти, історії хвороби, анотації до препаратів та ін.

Оплата послуг можлива через інтернет-банкінґ, що значно економить час замовника. Компанія співпрацює з носіями мови, які перевіряють готовий текст на правильність, милозвучність тощо.

На базі агентства діє школа іноземних мов. Навчатися можна офлайн та у дистанційному режимі. Важливо, що компанія має спрямування для навчання перекладачів. Таким чином студенти отримують можливість побудувати успішну кар’єру, адже професійні перекладачі завжди затребувані на ринку праці.

Заняття розділяються відповідно до попереднього рівня володіння мовою студента. Досвідчені викладачі допомагають позбутися невпевненості та почати говорити. До занять залучають носіїв мови. Розмовні клуби сприяють швидше опанувати живу розмовну мову.

Особливість та вимоги до медичних перекладів

До перекладу медичних документів висувають особливі вимоги, адже наявність помилки може негативно вплинути на підбір лікування пацієнта. Спеціалісти ABC Center здійснюють переклади інструкцій, рецептів, довідок, медичних документів, карток пацієнтів, лабораторних досліджень та ін.

Агентство ABC Center перекладає медичні статті та дослідження, які будуть публікуватися у наукових виданнях. У компанії працюють професійні фахівці вузьких спеціальностей. Це важливо, адже специфіка медичних текстів вимагає повного занурення у тему та постійного підвищення кваліфікації. Спеціалісти підходять до виконання замовлень з усією відповідальністю. Халатність та помилки недопустимі, тому компанія ABC Center дає гарантію на якість виконання замовлень.

Для замовлення перекладу можна заповнити спеціальну форму на сайті, або зателефонувати за вказаними номерами телефонів.