Головна Політика Голлівудська акторка та пані посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Львівщину

Голлівудська акторка та пані посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Львівщину

172
0

На Львівщину завітала голлівудська акторка та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі. В одному з медзакладів області вона провідала дітей, які постраждали від ракетного удару російських військових по вокзалі у Краматорську.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Акторку дуже розчулили розповіді дітей. Одна дівчинка навіть змогла приватно розповісти пані Джолі про свою мрію. Також пані посол відвідала школу-інтернат. Спілкувалася та фотографувалася з вихованцями.

«Під час свого візиту Анджеліна Джолі поспілкувались з людьми, яким вдалося виїхати зі зон активних бойових дій. Вислухала історії евакуйованих, які розповіли, що через терористичні дії росії втратили все. Для нас усіх цей візит був несподіванкою. Багато людей, які побачили пані Джолі на Львівщині, не могли повірити, що це дійсно вона. Але від 24 лютого Україна показала усьому світові, що у нас багато неймовірного. Це дуже цінно, що ми маємо підтримку від людей такого рівня. Обов‘язково переможемо», – зауважив очільник ОВА.

Разом з цим, акторка знайшла час, щоб поспілкуватися з волонтерами, які надають медико-психологічну допомогу на Головному залізничному вокзалі Львова. Подякувала їм за працю. Сказала, що вона як мама добре розуміє усю складність тих викликів, які постають перед ними, особливо, коли йдеться про допомогу дітям.

Відео візиту акторки на Львівщину шукайте на фейсбук сторінці начальника Львівської ОВА.