Головна Цікаво Авторський дизайн інтер’єру у стилі мінімалізм від київського дизайнера Ірини Карликової

Авторський дизайн інтер’єру у стилі мінімалізм від київського дизайнера Ірини Карликової

1089
0

Мрієте про затишний просторний будинок або квартиру, куди можна прийти після важкого робочого дня, відпочити душею і тілом? Радимо придивитися до стилю мінімалізм при облаштуванні інтер’єру. Особливий напрямок з’явився у середині минулого століття і став своєрідною відповіддю зухвалому поп-арту.

Що таке мінімалізм у інтер’єрі?

Дізайн інтер’єру у стилі мінімалізм на сайті karlikova.com.ua – професійної київський дизайн студії представляє відсутність зайвих деталей, максимальний рівень комфорту і практичності. У таких інтер’єрах не зустрінеш громіздких непотрібних меблів або великих розкішних аксесуарів. Оригінальна концепція – вибір любителів мінімалізму у всьому, прихильників строгості, стриманості, проходження заданими правилами. Які саме правила маються на увазі? Поговоримо далі.

Головні особливості та правила створення інтер’єру у стилі мінімалізм

Мінімум речей. Коли дивишся на інтер’єр в стилі мінімалізм, розумієш, що створити справжній шедевр дизайнерського мистецтва з «нічого» цілком реально. Відчуття гармонії, комфорту і затишку вдається досягти завдяки вдалому поєднанню кольорів, системи освітлення і простих предметів інтер’єру.

Максимальна функціональність. У таких інтер’єрах не зустріти зайвих непотрібних деталей. Кожен елемент несе певну функцію і завжди використовується за цільовим призначенням.

Відсутність яскравих неонових відтінків. Основний упор при оформленні інтер’єру робиться на пастельні, світлі кольори, переважно білий і сірий.

Тільки необхідні меблі. Краще рішення – меблі-трансформер, яка може вдало ховатися в шафу або тумби, вбудовані ніші і не займає вільні квадратні метри.

Освітлення кутів кімнати для візуального розширення простору. Якщо у кімнаті залишаються кути або ділянки, позбавлені освітлення, то відразу ж зникає відчуття простору. Тому у інтер’єрах в стилі мінімалізм найчастіше використовуються не окремі великі люстри, а велика кількість точкових світильників, рівномірно розташованих по всій стельовій поверхні.

Відсутність декору. У мінімалістичному інтер’єрі не побачиш «кричущих» аксесуарів. Можливе використання деяких предметів інтер’єру для додання «свіжості» і індивідуальності обстановки.

Мінімалізм – це безликість?

Деякі помилково вважають, що мінімалістичний інтер’єр холодний, порожній і безликий. Поспішаємо розвіяти цей міф. Кімнату можна оформити таким чином, щоб вона була просторою і комфортною, оригінальною і стильною, але в той же час не захаращеною зайвими предметами, деталями аксесуарами. Не знаєте, як домогтися такого ефекту? Зверніться до студії дизайну інтер’єру Ірини Карликової. Досвідчені фахівці з багаторічним досвідом роботи і десятками реалізованих проектів за плечима запропонують кращі дизайн-проекти саме для вашого будинку, квартири, офісу, будь-якого іншого приміщення. На сайті студії представлена ​​докладна інформація про послуги, а також приклади готових проектів, доступних для реалізації.

Як показує практика, мінімалізм – вибір сучасних практичних людей, які вміють правильно розставляти життєві пріоритети, прагнуть до гармонії з собою і навколишнім світі.

Чому нам довіряють?

Ми точно знаємо, що таке мінімалізм у інтер’єрі та як зробити його не тільки практичним і функціональним, а також оригінальним і стильним.

Фахівці студії відповідально відносяться до реалізації проектів будь-якої складності.

Наші ціни доступні і дозволяють заощадити бюджет.