Головна Цікаво Billboards: виготовлення та встановлення білбордів в Україні

Billboards: виготовлення та встановлення білбордів в Україні

109
0

Для розвитку бізнесу потрібно використовувати різноманітні рекламні засоби. Щоб інформувати населення про товари та послуги, активно застосовують борди. Ефект від реклами залежить від типу товару, що просувається, та місця розміщення щита. Компанія Billboards виготовляє білборди у Львові та інших українських містах. На сайті можна переглянути пропоновані місця для розташування зовнішньої реклами.

Реклама на білбордах: особливості та переваги використання

Борди, які розміщують біля трас та у великих містах, мають широку аудиторію глядачів. Незважаючи на розвиток інтернету, традиційна зовнішня реклама працює не менш ефективно. Люди запам’ятовують вдалі логотипи та слогани. Бігборди можуть мати одну чи дві сторони, підсвічуватися, обертатися. Проте навіть найпростіші конструкції мають чимало переваг у просуванні бізнесу:

  • повідомлять про відкриття магазину, акції, святкові знижки;
  • підтримують імідж компанії (привітання з нагоди свят від організацій);
  • надають актуальну інформацію про важливі для клієнтів заходи чи зміни у роботі;
  • виступають засобом для політичної агітації.

Білборди досі користуються великим попитом серед клієнтів, оскільки поєднують доступну вартість та дієвість як рекламний засіб. Реклама дозволяє взаємодіяти з широкою аудиторією користувачів. На відміну від нав’язливих роликів на телебаченні та по радіо, візуальна інформація не викликає негативної реакції у потенційних клієнтів.

Переваги співпраці з компанією Billboards

Компанія Billboards пропонує швидке та якісне розміщення зовнішньої реклами у великих містах України. Наприклад, агентство встановить борд в Івано-Франківську за короткий термін. Замовники можуть обрати локацію для розташування реклами. Наприклад, для встановлення бордів у Івано-Франківську найкраще підходять вулиці Незалежності, Олександра Довженка, Галицька та ін.

Спеціалісти компанії допомагають підібрати найкраще місце для встановлення борду відповідно до цільової аудиторії. Фахівці розробляють макет та підготовляють його до друку. Замовник може обрати формат друку, проте будь-який з обраних варіантів матиме високу якість. Процес виготовлення реклами супроводжується на всіх етапах: від створення дизайну до розміщення. Клієнти отримують фотозвіт про виконаний спектр робіт.

Для консультацій та замовлення послуг можна звертатися на сайт компанії: менеджери допомагають у реальному часі в зручному форматі чат-переписки. Можна телефонувати за контактними номерами телефонів, що вказані на сайті.