Головна Цікаво Будуємо з «Росаною»

Будуємо з «Росаною»

682
0

Якщо ви запитаєте у покупців торговового центру «Росана», за що вони обрали саме цей магазин для своїх покупок, то, напевно, почуєте у відповідь: за прийнятні ціни, приємне обслуговування та за великий асортимент продукції.

Це один із лідерів із роздрібної та оптової торгівлі на Жовківщині, що пропонує клієнтам товарні пропозиції за оптимальними цінами та надає високий рівень обслуговування — весь спектр будівельних матеріалів та то-варів для дому. Компанія створює й оновлює сприятливі умови для будів-ництва, ремонту та облаштування оселі кожного, заощаджуючи їхній час за допомогою зручних технологій.

Сьогодні торговий центр «Росана» входить до Торгово-виробничої групи
«Росана», що, окрім сфери обслуговування, надає комплекс послуг із оформлення технічної, супровідної та дозвільної документації на всіх ета-
пах будівництва, а також послуги будівництва та ремонту приміщень будь-
якої складності.

Насамперед йдеться про архітектурне проектування. Від детальних вимірів території і геологічних досліджень до авторського нагляду фахівці організації нададуть усі можливі послуги у цій сфері (акцент на високоякісному проектуванні об’єктів будь-якого рівня складності!). Також до компетенції компанії архітекторів входить й проектування внутрішніх та зовнішніх мереж (електричні і слабкострумові мережі, системи водопостачання та водовідведення, дренажні і каналізаційні, опалення, кондиціонування та інші інженерні комунікації) та проектування доріг.

Надважливо вміло скласти план вулиць для нового мікрорайону, спроектувати автостоянку, паркінг або під’їзну дорогу до об’єкту. Слід добре знати, які особливості необхідно обов’язково врахувати. Команда фахівців Торгово-виробничої групи «Росана» неодноразово складала проекти для об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури, й тому може гарантувати ретельне проектування з урахуванням усіх особливостей та найменших деталей.

Знаємо, що незалежно від того, планується будівництво нового об’єкту чи ремонт, важливим є кошторис — вартість усіх робіт, матеріалів та інших витрат. Складання кошторису — відповідальне завдання. А от спеціалісти компанії орієнтуються у всіх нюансах і складуть найдетальніший кошторис, в якому поетапно враховані всі витрати. Таку калькуляцію обов’язково затверджує замовник, і її завжди можна відкорегувати.

Технічний нагляд – ще один із видів послуг, що надають проектувальники організації замовникам. Такий нагляд здійснюють упродовж усього періоду будівництва — від початку будівельно-монтажних робіт до здачі об’єкту в
експлуатацію. Він дозволяє контролювати процес будівництва і слідкувати за тим, щоб кінцевий результат відповідав проекту, а також допомагає своєчасно вирішувати поточні питання, які неминуче виникають у замовника і будівельника.

Нововведенням серед спектру послуг ТВГ «Росана» є й енергоаудит та енергетичне обстеження будівель, будинків, квартир. Для чого він потрібен? Енергоаудит дає огляд технічного стану будівлі та огляд втрат енергії. Результатом енергоаудиту є запропоновані заходи та засоби для досягнення економії енергії, застосувавши які, можна як значно знизити витрати на споживання будинком енергії, так і зменшити інші статті витрат.

Ще одним напрямком роботи компанії є електромеханічне прочищення каналізації.  Маючи доволі  великий  досвід, кваліфікованих фахівців та сучасну техніку, спеціалісти усунуть засмічення в трубах й розв’яжуть інші проблеми з каналізацією.

Пропонують у компанії й професійний ремонт та сервісне обслуговування газових котлів, котелень, колонок, котлів конденсаційних,  електричних, твердопаливних на дровах або пелетних, систем сонячних колекторів, теплових насосів, бойлерів та систем опалення, водопостачання. Окрім того, присутнє й обслуговування та гільзування коминів, перевірка димових вентиляцйних каналів, видача актів первинної перевірки ДВК – не нове серед послуг компанії, проте важливе.

Якщо ви мрієте про комфортне житло у  нашом місті,  то у вас є чудова можливість придбати будинок у ТВГ  «Росана». Котеджне містечко “Файний котеджик” розташоване на вул. Грінченка у Жовкві й приваблює хорошим рівнем екології. До того ж сучасна компанія професіоналів, яка не тільки пропонує на ринку будівельних послуг якісний та функціональний продукт, але й, залучаючи компетентних партнерів, може  реалізувати амбіції замовника будь-якої складності.

У планах фірми — запровадження виготовлення гіпсової плитки, яка є в рази дешевша й, до того ж, тонша і легша за натуральний камінь, що значно полегшує роботу.

Торгово-виробнича група «Росана» працює на стабільний розвиток та вдосконалення, підвищення рівня сервісу, розширення асортименту товарів та послуг для максимального задоволення потреб споживачів.

                Яніна Тарасів