Головна Цікаво Бургер майбутнього без м’яса Beyond Мeat до вашого столу уже сьогодні!

Бургер майбутнього без м’яса Beyond Мeat до вашого столу уже сьогодні!

193
0

Зважаючи на технічні досягнення, можна сказати, що ми живемо у світі майбутнього. Інновації торкнулися навіть сфери кулінарії, адже скуштувати бургер без м’яса на Beyond Burger , смакові характеристики якого не відрізняються від класичної страви, можна уже сьогодні за помірну ціну. Завдяки компанії Beyond Burger вегетаріанці можуть смакувати стравою з рослинним м’ясом. Американський стартап став популярним у всьому світі, а з 2018 року у світі було продано понад 25 мільйонів рослинних бургерів.

З чого виготовляють бургери Beyond Мeat

Стартап Beyond Burger зародився у США в 2016 році. У виробництво рослинного м’яса вклалися Білл Гейтс (засновник Microsoft), Біз Стоун (співзасновник Twitter), Леонардо Ді Капріо (актор), Дон Томпсон (СЕО- McDonald’s). Усі ці люди є активними діячами із захисту нашої планети. Щороку фермерські господарства викидають в атмосферу третину СО2 та метану від усіх видів діяльності. Зважаючи на ріст населення Землі такі забруднення можуть стати фатальними уже за декілька років.

Таким чином, на рослинну продукцію, яка імітує м’ясо, варто звернути увагу не лише вегетаріанцям. У складі котлет із Beyond Мeat https://beyondburger.com.ua/ натуральні поживні компоненти:

  • червоний буряк;
  • гороховий білок;
  • рослинна олія;
  • вода.

На відміну від котлети з м’яса, яка містить 11-19 г білка, рослинна котлета має 20 г білка, проте у склад не входять хімічні добавки, соя, глютен, ГМО, гормони. Рослинне м’ясо не має холестерину, спор паразитів. Над його створенням та удосконаленням працює команда професійних хіміків, біологів та фізіологів.

У складі бургерів сир, овочі, свіжі булочки, рослинна котлета. Таке поєднання насичує організм корисними вуглеводами, білками, мінералами, амінокислотами. Бургери швидко тамують голод, проте не викликають важкості у шлунку.

Де купити рослинні бургери Beyond Мeat

Рослинна котлета ні зовні, ні за смаком не відрізняється від традиційної з яловичини. Вона проходить такий самий спосіб приготування: на грилі, виділяючи жир та підрум’янюючись до золотистої скоринки. Сьогодні бургери Beyond Мeat продають у 20 країнах світу. У цей список входить і Україна. Купити продукцію можна у супермаркетах, та найпростіше замовити бургер на офіційному сайті компанії Beyond Burger. Доставка по містах здійснюється партнерською службою GLOVO (орієнтовний час доставки 60-90 хв). Замовлення можна зробити через корзину та за контактним номером телефону.