Головна Цікаво 5 причин “must have” корейської косметики

5 причин “must have” корейської косметики

178
0

Ще кілька десятиліть тому жінки із завмиранням серця говорили про французькі креми та туалетну воду. Сьогодні ж корейська косметика стала синонімом бездоганної якості та дієвого результату. Корейські косметичні бренди відкрили нам засоби з муцином равлики, гідрофільні олії, СС крем, патчі для очей, тинти для губ, брів та багато іншого.

Особливості корейської косметики

Спочатку косметика розглядалася як засіб для маскування недоліків. Але сьогодні більшість виробників роблять ставку на догляді навіть у декоративних засобах. Першість у цій гонці займають корейські бренди. Вони здобули популярність серед клієнтів у всьому світі з кількох причин:

  • Натуральний склад. Корейські косметологи вважають за краще працювати тільки з натуральними компонентами, дотримуючись думки, що синтетичні добавки не можуть мати користі. Вони черпають натхнення у самій природі та традиційних для корейської культури засобах, що довели результативність століттями використання.
  • Ефективність. Основна філософія корейської косметики – лікування, а не маскування. Гарною може бути здорова шкіра, тому у засобах містяться концентрати у необхідних пропорціях, щоб показувати швидкий результат.
  • Багатоступінчаста система догляду, яка включає 10 етапів з очищення, тонізування та харчування шкіри. Спочатку такий підхід здається складним, але згодом просто звикнути до необхідних процедур.
  • Економічна витрата. Текстури косметики дозволяють економно використовувати практично всі засоби, що дозволяє суттєво заощаджувати.
  • Гарний дизайн. Поєднання ефективності засобу та оригінальності упаковки – це про корейську косметику. Креми, скраби, шампуні просто приємно брати до рук, оскільки упаковкою бальзаму може бути мила пандочка.

Крім перерахованих переваг, не можна не згадати про доступну вартість коштів і величезний асортимент продукції.

Де придбати оригінальну корейську косметику

Інтернет-магазин New Skin спеціалізується з продажу корейської косметики від прямих виробників. У наявності засоби для очищення шкіри, харчування, лікування, для демакіяжу, декоративна косметика. Серед асортименту бюджетні та дорожчі бренди. Усі товари мають сертифікати якості. Посилання вартістю понад 1000 грн. доставляють у поштове відділення клієнта за рахунок магазину. З моменту покупки до 14 днів можливе повернення або заміна продукції. Консультанти допоможуть підібрати кошти для особистого користування та у подарунок близькій людині.