Головна Цікаво Новий чи уживаний iPhone: куди вигідніше вкласти гроші

Новий чи уживаний iPhone: куди вигідніше вкласти гроші

235
0

Щороку виробники “яблучної” продукції радують користувачів новинками техніки. Айфон мріють багато молодих людей, оскільки смартфон зарекомендував себе як багатофункціональний гаджет і стильний аксесуар. Але що робити, якщо на придбання нової моделі не вистачає грошей? Iphone можна купити в «Як новий» — магазині, що спеціалізується на продажі якісної вживаної техніки.

Чи варто купувати уживаний iPhone

Сьогодні в світі стає популярною економія і повторне користування, тому немає нічого поганого в купівлі б/в техніки. Виробник Apple створює якісні надійні смартфони, вони служать значно довше за той період користування, який відводять для них власники. Багато споживачів купують нову модель iPhone через бажання отримати новинку. Таким чином, магазин Як новий пропонує клієнтам якісну техніку, яка пройшла попередню перевірку.

У власному сервісному центрі смартфони піддаються всебічній перевірці та тестуванням, тому можна бути впевненим у працездатності кожної деталі та модуля. За потребою фахівці проводять заміну батареї, захисного скла, таким чином вдихаючи друге життя мобільним пристроєм.

Виробник Apple створює смартфони з потужною внутрішньою начинкою. Моделі, які вийшли кілька років тому, відповідають технічним потребам сучасних мобільних програм, ігор. На цьому переваги б/у iPhone не закінчуються:

  • Яскравий екран із функцією, яка підлаштовує яскравість під світло у приміщенні.
  • Потужний процесор, що дозволяє працювати навіть вимогливим програмам.
  • Захист персональних даних.
  • Технології збереження енергії.
  • Операційна система, що забезпечує стабільну роботу гаджета.
  • Захист від пилу та вологи.

Де придбати б/у iPhone безпечно

Інтернет-магазин “Як новий” спеціалізується на продажу моделей смартфонів. Перш ніж потрапити до каталогу, техніка проходить ретельну перевірку якості, по потребі усуваються невеликі недоліки у власному сервісному центрі. Наявність широкий модельний ряд. Різна вартість дозволить знайти техніку низького та високого цінового сегмента. Покупці можуть протестувати пристрій, а потім оформляти покупку. Вигода придбання на одній моделі становить від 3 до 10 тис. грн. Оплата можлива готівкою та безготівковим способом. Менеджери допомагають підібрати оптимальну модель, що відповідає потребам замовника.