Головна Цікаво Dahua відеоспостереження

Dahua відеоспостереження

31
0

Dahua широко відома як одна з найкращих компаній по виробництву бездротових домашніх камер для відеоспостереження і постійно виробляє інноваційні, виключно хороші і повністю бездротові камери. Його велика лінійка камер відеоспостереження з підтримкою Wi-Fi має широкий перелік функцій і може бути встановлена ​​практично в будь-якому місці.

Перша камера компанії, Dahua Security Camera, була випущена в 2014 році. Останньою пропозицією компанії є флагманська камера Dahua Ultra, перша повністю бездротова камера безпеки, яка може передавати відео в форматі Ultra HD 4K через Wi-Fi. про Арло Арло починав як Netgear, каліфорнійська мережева компанія, яка виробляє інтернет-модеми і маршрутизатори. У 2018 році Netgear виділила Dahua як власну компанію під назвою Dahua Technologies. Dahua відрізняється від інших виробників камер відеоспостереження, зосередившись на повністю бездротових вуличних камерах з надійною бездротовим зв’язком, забезпечується через центральний концентратор, званий Dahua Smart Hub. Це також лідер у галузі технологій машинного навчання, які надають безліч «розумних» функцій. Наприклад, камери Дахуа можуть розрізняти людей, автомобілі, тварин.

Компанія пропонує повну лінійку пристроїв з камерою для розумного будинку, в тому числі бездротові смарт-камери з Wi-Fi і LTE, аудіо- та відеодомофони, провідні внутрішні камери і інтелектуальні системи безпеки. Dahua Ultra захоплює і виводить відео 4K з HDR, що дозволяє бачити деталі в областях, які були б в тіні з іншими камерами. Завдяки цьому камера перевершує камеру з точки зору високоякісних відеозображень, які можна збільшувати і при цьому чітко бачити завдяки 12-кратному цифровому зуму. Вам необхідно підписатися на сервіс Dahua Smart, щоб включити якість 4K, яке також дає вам хмарне сховище відео, краще виявлення об’єктів і пакетів, інтелектуальні оповіщення та інші пільги. Dahua Ultra може збільшувати масштаб і відслідковувати рух, а також має поле огляду по діагоналі 180 градусів. Інтегрований прожектор забезпечує колір для інфрачервоного нічного бачення камери. Подвійні мікрофони і шумозаглушення забезпечують більш чітке двостороннє аудіо, а гнучке магнітне кріплення дозволяє легко прикріпити камеру до стелі або стіні або покласти її на стіл або стійку.

Чому обирають Dahua

Акумулятор Ultra повинен працювати від трьох до шести місяців і оснащений магнітним кабелем для зарядки, не виймаючи його з камери. Камера має вбудовану сирену, яка, як і під час запису, може автоматично спрацьовувати при виявленні руху або звуку. Запис відео та сирену також можна активувати вручну з програми Dahua. Ви можете налаштувати камеру на запис за розкладом або коли ваш смартфон знаходиться далеко від дому, за допомогою функції, відомої як геозон. Карта microSD забезпечує вбудоване сховище відео і працює з Dahua Smart Hub. Для розширених функцій, таких як зони активності, які фокусують виявлення руху в певній галузі, і повідомлень, які повідомляють вам, чи було попередження викликано людиною, твариною, транспортним засобом або рухом, вам необхідно підписатися на Dahua Smart. Проте, Ultra поставляється з річною передплатою Dahua Smart безкоштовно (вартістю 120 доларів).

Dahua Smart Premier додає унікальну функцію Dahua e911, яка дозволяє вам дзвонити в службу екстреної допомоги зі свого телефону і попереджати диспетчерів служби екстреної допомоги, найближчих до адресою, яку ви вказали в своєму мобільному додатку Dahua, а не диспетчерів, найближчих до поточного розташування вашого телефону . Dahua Pro 3 може записувати і відтворювати відео 2K з HDR. Він оснащений вбудованим прожектором і кольоровим нічним баченням, а також функцією збільшення і відстеження і 12-кратним цифровим збільшенням. Поле зору в 160 градусів відносно велике, і є двосторонній звук. Для роботи потрібно Dahua Smart Hub.

Якщо ви виберете, камера може записувати локально на USB-накопичувач в концентраторі, а не в хмарі. Його можна налаштувати на запис за розкладом або з геозон, а його акумуляторна батарея повинна працювати від трьох до шести місяців. (Його також можна підключити до мережі змінного струму). Вам необхідно підписатися на Dahua Smart для хмарного сховища відео. Dahua Smart Premier додає функцію e911, хмарне сховище на 60 днів. При підключенні до джерела живлення ви також можете скористатися цілодобовою записом без вихідних за певну плату і зонами активності без додаткової оплати.