Головна Право У Львові спецпризначенець поліції, вигулюючи собаку, розшукав 12-річного хлопчика, який зник напередодні

У Львові спецпризначенець поліції, вигулюючи собаку, розшукав 12-річного хлопчика, який зник напередодні

554
0

Неповнолітній здоровий та неушкоджений, протиправних дій щодо нього вчинено не було. Встановлено, що школяр ночував в одному з під’їздів житлового будинку.
31 березня, близько 1.10, на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від львів’янки про зникнення її 12-річного сина.

Як встановили співробітники відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції, напередодні, 30 березня, близько 12.00, хлопчик пішов з дому і не повернувся, з того часу на зв’язок з рідними не виходив. Востаннє зниклого бачили в районі вулиці Виговського у Львові, де він гуляв із друзями.

До розшуку дитини негайно були задіяні співробітники всіх служб та підрозділів Львівського районного управління поліції. Правоохоронці обстежили прилеглу територію, опитали місцевих мешканців, вивчили відео з камер спостереження, перевірили закинуті будівлі, підвали та горища. Орієнтування були надіслані у всі територіальні підрозділи поліції Львівщини.

31 березня, близько 9.40, співробітник батальйону поліції особливого призначення капітан поліції Іван Мартин, гуляючи з собакою у свій вихідний день, побачив на вулиці Караджича хлопчика, який підпадав під орієнтування. Його було передано співробітникам відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції.

Хлопчик здоровий та неушкоджений, протиправних дій щодо нього вчинено не було.

Встановлено, що школяр ночував в одному з під’їздів житлового будинку. З ним та його батьками проведено профілактичні бесіди.

Поліція Львівської області