Головна Листи 31 березня на Львівщині в трьох місцях виявлено боєприпаси

31 березня на Львівщині в трьох місцях виявлено боєприпаси

216
0

31 березня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком 75 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Боєприпас був виявлений в лісі на відстані 100 м від житлових будинків с. Скнилів Львівського району.

Цього ж дня, о 14:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Торчиновичі (Старосамбірської МТГ) Самбірського району під час земляних робіт, на відстані 1 км від житлових будинків та 15 м до дороги виявлено 120 мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. А о 18:30 піротехнічною групою 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком.

Також, 31 березня о 10:19 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Романів (Бібрська МТГ) Львівського району в лісі, на відстані 800 м від житлових будинків виявлено предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. За фактом виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів ІІ Світової війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні.

Рятувальники закликають громадян бути вкрай обережними у разі виявлення подібних предметів. Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади.

ДСНС у Львівській області