Головна Цікаво Де купити касовий апарат для ФОП з реєстрацією у податковій у Києві...

Де купити касовий апарат для ФОП з реєстрацією у податковій у Києві та містах України?

22
0

Сучасний касовий апарат – основа правомірної роботи торговельного підприємства, швидкого та якісного обслуговування клієнта, контролю та обліку руху коштів. Як тільки ви зареєстрували бізнес у сфері продажу, варто купити необхідне контрольно-касове обладнання для всіх бізнесових точок (у тому числі для сфери обслуговування).

Інтернет-магазин gera-service.com.ua та компанія Гера-Сервіс пропонує великий вибір торгової електроніки за доступними цінами. У нашому каталозі ви знайдете не тільки ККА, а також фіскальні реєстратори, принтери чеків та інші аксесуари за доступними цінами.

Навіщо потрібний касовий апарат?

Касові апарати MG V545T та V555T у Києві. Одесі, Харкові, Кривому Розі, Дніпрі, Львові, Тернополі, Білій церкві – це спеціальні пристрої невеликих розмірів, які зберігають дані про фіскальні операції на сервері та автоматизують процес обслуговування покупців. Усі без винятку ККА, які використовують підприємства торгівлі та громадського харчування, проходять відповідну реєстрацію у фіскальній службі. Наявність обладнання дозволяє бізнесу дотриматися фіскального законодавства у питаннях оподаткування та забезпечити коректні розрахунки.

Касові апарати принципово відрізняються від фіскальних реєстраторів, хоч і мають схожі функції. На відміну від останніх вони працюють автономно і не вимагають підключення до ПК. У цей час багато моделей сучасних ККА підтримують функцію підключення додаткового периферійного обладнання грошової скриньки, ваги, принтера тощо. Це означає, що ви можете купити бюджетний девайс та розширити його функціональні можливості за рахунок підключення додаткового обладнання.

Основні види касових апаратів, які можна придбати в інтернет-магазині фіскального обладнання gera-service.com.ua

Вперше зіткнулися з необхідністю придбання касових апаратів? Переходьте на сайт інтернет-магазину Гера-Сервіс. У нашому онлайн-каталозі касових апаратів для ФОП hthttps://gera-service.com.ua/ua/fiskalne-obladnannia/kasovi-aparati/ та компаній інших форм власності представлені ККА таких типів:

  • Стаціонарні. Найкраще рішення для магазинів з великою прохідністю відвідувачів. Мають великі габаритні розміри (порівняно з автономними). Забезпечують якісне та швидке обслуговування покупців.
  • Автономні. Підходять для виносної торгівлі, кур’єрської доставки та інших видів бізнесу, де потрібна мобільність торговельно-електронного обладнання.

Замовити автономні або стаціонарні ККА не складно. Ваше завдання визначитися з типом пристрою та бюджетом. Решта зроблять наші досвідчені менеджери, які оформлять замовлення, організують підключення, допоможуть зареєструвати ККА у фіскальних органах.

Вибираємо ККА правильно

Все торгово-електронне обладнання різниться між собою не тільки за принципом роботи, функціями та ціною, а також за дизайном та опціями. Щоб оснастити бізнес максимально відповідним обладнанням, варто звернути увагу на такі важливі аспекти:

  • сфера підприємницької діяльності (вид послуг, що надаються);
  • масштаби фірми;
  • середня кількість клієнтів, яку підприємство обслуговує за 1 робочий день.

Для підприємств оптової та роздрібної торгівлі, готельно-ресторанного бізнесу, сфери послуг тощо. варто підбирати різні касові апарати з урахуванням специфіки ведення бізнесу.

Для дрібних торгових точок підійдуть бюджетні ККА. Для великих підприємств варто купити більш функціональні та надійні моделі обладнання.

Наша компанія виробником, а не посередником. Тому ціни на обладнання та торговельну електроніку максимально привабливі. Ми забезпечимо вас та ваше підприємство не лише необхідною технікою для автоматизації процесів, а також якісним гарантійним та сервісним обслуговуванням нза запитом

Організувати злагоджену роботу підприємства у сфері продажу товарів та послуг і при цьому дотриматись норм чинного фіскального законодавства досить просто. Зверніться до компанії Гера-Сервіс та отримайте якісну продукцію та послуги.