Головна Цікаво Особливості та переваги оренди вітрильної яхти у Києві

Особливості та переваги оренди вітрильної яхти у Києві

51
0

Кожна людина хоч раз у житті мріяла про подорож під вітрилами. Але більшість вважає, що це дуже дорога і навіть надмірна мрія. Але це не зовсім так, оскільки існує послуга оренди вітрильної яхти, якою може скористатися кожен охочий. При цьому зовсім не потрібно бути заможною людиною, адже послуга по кишені багатьом.

Останнім часом оренда вітрильної яхти у Києві стає все більш популярним видом відпочинку мешканців та гостей столиці. Барвиста подорож хвилями Дніпра під вітрилом гарантовано забезпечать заряд позитивних емоцій та вражень.

Особливості вітрильних яхт

Подорож під вітрилом – це свобода, яку має відчути кожен. Подих річкового бризу і дивовижні краєвиди берегів не можуть зрівнятися ні з чим. При цьому зовсім не обов’язково знатися на яхтовому спорті, управлінням займається досвідчена команда професіоналів. Наявність досвіду дозволить вам стати учасником команди та підкорити хвилі.

Відмінні риси прогулянки на яхті полягають у наступному:

  • Вітрильник – це ідеальне поєднання активного відпочинку та високого комфорту. Судна чудово пристосовані для коротких та тривалих подорожей.
  • За рахунок високої надійності та безпеки на борту можуть перебувати й діти.
  • Яхта має плавний і впевнений хід і ніби ковзає хвилями, що дозволяє насолодитися моментом.
  • Наявність вітрила робить судно екологічно чистим та безпечним.

Все це говорить про високий рівень комфорту та надійності. Отримати більше інформації про оренду яхт у Києві можна тут – https://katera.ua.

На що звернути увагу при виборі парусної яхти

Перш ніж бігати на причал у пошуках судна, потрібно зрозуміти для якої мети воно потрібна. Як правило, плавзасоби використовують для романтичних подорожей, відпочинку з друзями чи організації вечірки. Залежно від мети модель судна може відрізнятись. Головне визначитися з кількістю гостей, оскільки кожна яхта має свою місткість, показник якої заборонено порушувати. Від цього залежить комфорт та безпека.

Також важливо звернути увагу на рівень комфорту: наявність санвузла, душу, кают для відпочинку. Додаткові послуги можуть включати харчування за запитом клієнта. Головне обговорити це на момент бронювання. Ще один важливий момент – це час оренди. Від цього залежить маршрут та дальність подорожі. Надати додаткову інформацію про особливості оренди вітрильників завжди готові представники компанії Katera.UA. Менеджер у телефонному режимі допоможе підібрати оптимальний варіант та прорахувати попередню вартість.

Головні переваги оренди вітрильної яхти

  • Дивовижні краєвиди Києва, які доступні лише з водної акваторії Дніпра.
  • Затишна та спокійна атмосфера у комфортабельних умовах.
  • Відсутність шуму двигуна дозволить налаштуватись на романтику та максимальний релакс.
  • Судно має дуже м’який хід, що дозволяє організувати відпочинок у колі друзів.
  • Оскільки як рухова сила виступає вітер, то знижується забруднення навколишнього середовища.
  • Економія на паливі робить прогулянки доступнішими.

Прогулянка на вітрильній яхті – це мрія, яку можна швидко та недорого втілити у реальність.