Головна Цікаво Де швидко та якісно відремонтувати кондиціонер у Львові

Де швидко та якісно відремонтувати кондиціонер у Львові

6
0
якісно відремонтувати кондиціонер у Львові

Кондиціонери допомагають пережити спеку у літні дні та забезпечити комфорту температуру в приміщенні у зимовий період. Щоб техніка працювала безперебійно, їй потрібне систематичне обслуговування. Якщо обладнання потребує ремонту, швидко та якісно відновити його роботу допоможуть спеціалісти компанії Fixme https://fixme.com.ua/remont-kondytsioneriv/. Оформити заявку на ремонт можна за контактним номером телефону.

Які види поломок усувають спеціалісти сервісного центру Fixme

Майстерня Fixme пропонує ремонт кондиціонерів, вентиляторів, систем кліматичного контролю. Будь-який ремонт кондиціонерів розпочинається з діагностики. Таким чином майстрам вдається зрозуміти, де виникла проблема та її масштаб. Вартість послуг формується індивідуально у кожному випадку та залежить від складності проблеми.

Ремонті роботи допомагають вирішити такі проблеми в роботі кондиціонерів:

  • прилад не вмикається;
  • з внутрішнього блоку витікає вода;
  • техніка працює, проте не подає холодного повітря;
  • у внутрішньому чи зовнішньому блоці відчувається надмірний шум;
  • з кондиціонера виходить неприємний запах та ін.

Майстри компанії Fixme проводять ремонтні роботи різної складності. Спеціалісти мають досвід понад 9 років, та постійно вдосконалюють свої навички. Майстри наголошують на тому, що не варто ремонтувати техніку самостійно. Це може спричинити ще більші проблеми з роботою обладнання.

Обслуговування кондиціонерів від компанії Fixme

Щоб побутова техніка продовжила термін роботи, потрібно правильно її експлуатувати та проводити систематичне обслуговування. Компанія Fixme пропонує послугу з сервісного обслуговування кондиціонерів. Можливо три типи такої послуги:

  • Стандартне. Проводиться один раз на рік (зазвичай перед початком літа). Майстри замінюють фільтри, вимірюють тиск фреону, моніторять стан деталей та ін.
  • Сезонний. Обслуговування відбувається двічі на рік (в основному весною та осінню). Такий тип застосовують для спліт-систем, які працюють для нагріву та охолодження повітря.
  • Розширене. Цей тип обслуговування потребують системи кондиціонування, які працюють безперебійно, наприклад, у готелях, закладах харчування та ін.

Фахівці компанії Fixme проводять ремонтні роботи на місці. У випадку складної поломки обладнання перевозять у майстерню. Замовник отримує акт на проведення робіт з діагностики роботи обладнання. Сервісний цент видає піврічну гарантію на роботу приладу після ремонту.