Головна Цікаво «Родина турбота»: турбота про людей похилого віку у Чернігові.

«Родина турбота»: турбота про людей похилого віку у Чернігові.

163
0

Літні люди не можуть самостійно подбати про себе. Якщо родичі проживають далеко, складно забезпечити належний догляд людей похилого віку. Будинок для людей похилого віку «Родина турбота» https://turbota.info/dom-prestarelykh-v-chernigove.html, розташований у Чернігові, пропонує найкращі умови для проживання, медичну допомогу, організацію дозвілля мешканцям.

Особливості умов роботи будинку для людей похилого віку «Родина турбота»

Пансіонат «Родина турбота» запрошує жінок та чоловіків похилого віку поселитися у зручних номерах з усіма зручностями. Досвідчений медичний персонал надає допомогу маломобільним людям, пацієнтам, які одужують після хвороб, хірургічного втручання. Пацієнтам пропонують психологічну підтримку. Хворі отримують цілодобовий відхід від кваліфікованих доглядальниць.

Поселяючи рідну людину в пансіонат «Родина турбота», родичі можуть бути впевненими в тому, що вона отримає:

  • Чотириразове різноманітне харчування. Меню складають з урахуванням потреб людей похилого віку. Люди харчуються свіжими стравами, приготовленими по-домашньому, смачно.
  • Комфортабельні номери з душовими та ванними кімнатами, меблями, технікою, телевізором, сучасним ремонтом.
  • Цілодобовий догляд, турбота, надання медичної допомоги. Персонал стежить, щоб пацієнти вчасно приймали ліки, постійно проводить медичні огляди.
  • Організація дозвілля, розваг, прогулянок на свіжому повітрі. Співробітники проводять спільні чаювання, кіносеанси, читання книг. Таким чином вдається згуртувати і соціалізувати тих, хто проживає в пансіонаті.
  • Реабілітація після хвороб, травм, операцій. В закладі проживають здорові люди та пацієнти, які перенесли інсульт, інфаркт, переломи, травми. Досвідчені лікарі підбирають індивідуальну програму лікування та реабілітації.

Родичі можуть без перешкод відвідувати пацієнтів «Родінної турботи» у зручний час.

Скільки коштує проживання у пансіонаті

Вартість проживання в пансіонаті «Родина турбота» https://turbota.info/dom-prestarelykh-cherkassy.html залежить від типу номера У якому оселитись пацієнт. Можливе проживання двомісних, тримісних, чотиримісних, п’ятимісних номерів. На місячну оплату проживання впливає потреба у реабілітації, спеціальному догляді за пацієнтом.

Розрахувати вартість проживання можна на офіційному сайті закладу за допомогою калькулятора. Забронювати місце у пансіонаті можна за контактними номерами центру, вказаними на сайті.