Головна Листи Ще 1000 вимушених переселенців, які живуть на Львівщині, отримають фінансову допомогу від...

Ще 1000 вимушених переселенців, які живуть на Львівщині, отримають фінансову допомогу від “Binance Charity”

80
0

Ще 1000 вимушених переселенців, які живуть на Львівщині, отримають фінансову допомогу від Binance Charity. Цього разу йдеться про людей, яких прийняли у прихистках Сокальської та Червоноградської територіальних громад.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Виплати надають у межах Binance Refugee Card. Це ініціатива крипто-біржі Binance на підтримку найбільш чутливих категорій людей, які постраждали від повномасштабної війни росії проти України.

Допомога у розмірі 75 доларів на місяць, яка нараховуватиметься впродовж трьох місяців, передбачена для жінок з числа ВПО. Насамперед для матерів неповнолітніх дітей та багатодітних, людей з інвалідністю і похилого віку. ВПО у Львівській області виплатять орієнтовно 1 мільйон 200 тисяч доларів.

Особливістю цієї соціальної допомоги є те, що вона нараховується на криптогаманець. Після реєстрації її потрібно вивести на банківську картку. Розібратись із криптовалютою та механізмом застосування допомагають благодійна ініціатива «Паляниця» та працівники ГУ Нацсоцслужби у Львівській області, які працюють при прихистках.

“Львівська область стала першою в Україні, де реалізовують такий проєкт. Раніше документи для отримання цієї допомоги подали 2000 людей, які живуть у прихистках Львова та Дрогобича. Дякую Binance та Palianytsia Charity Initiative за співпрацю з Львівською обласною військовою адміністрацією та підтримку жителів України”, – зазначив Максим Козицький.