Головна Цікаво Де замовити просування і оптимізацію сайтів

Де замовити просування і оптимізацію сайтів

17
0

СЕО-просування сайтів – сукупність заходів, спрямованих на просування сторінок на перші позиції у видачі пошукових систем і залучення цільової аудиторії на певний ресурс. Чим вище рядок сайту після видачі результатів, тим більше користувачів зайдуть на ресурс. Компанія MIRAA надає повний комплекс послуг з просування сайтів.

Як відбувається оптимізація сайтів в MIRAA

Коли практично всі підприємці стали створювати свої сторінки, виник ключове питання: як споживач дізнається про існування певної компанії, і як спонукати його замовити товар або послугу саме у цієї фірми.

Перед тим, як розпочати роботи по просуванню, фахівці MIRAA проводять повну оптимізацію проекту, підбирають ключі і вводять їх в контент на сайті, доповнюють новим текстами, щоб підняти його рейтинг в ТОП-пошукових системах. В процесі важливу роль відіграє аналіз конкурентів, створення своєї власної стратегії, роботи по поліпшенню конверсії.

Ефективність робіт допомагають зрозуміти постійні звіти, в яких враховується графік залучення нових користувачів і аналіз цільової аудиторії. Вносяться корективи, якщо на певних етапах результат нижче очікуваного.

Чому замовити просування сайту в MIRAA вигідно

Злагоджена команда фахівців MIRAA має понад 14 років досвіду роботи в сфері просування інтернет-сторінок. В процесі використовуються передові технології. Фахівці уважно стежать за новинками в сфері інтернет-просування і йдуть в ногу з ними. Замовники MIRAA гарантовано отримують:

  • Індивідуальний підхід до кожного проекту.
  • Детальний аналіз чинного ресурсу.
  • Запуск рекламних кампаній в декількох напрямках: охоплення SEO-інструментів, соціальні мережі, контекстну рекламу.
  • Періодичний аналіз проведених робіт для підвищення їх ефективності.
  • Врахування побажань замовника.
  • Можливість клієнта спостерігати за всіма процесами роботи.
  • Надання постійних звітів.
  • Індивідуальна вартість для кожного проекту, виходячи з комплексу необхідних робіт.

На сайті MIRAA представлено портфоліо з прикладами виконаних проектів. Фахівці компанії завжди домагаються поставленої мети, не важливо, наскільки іноді складної вона може бути.

Середня ціна на просування сайту становить 4900 грн. З кожним замовником укладається договір, де вказуються всі нюанси. Перші результати гарантовані після двох місяців співпраці. Замовити консультацію і послугу просто через зворотну форму зв’язки не сайті MIRAA.