Головна Політика На сесії Жовківської міської ради обрано заступників міського голови

На сесії Жовківської міської ради обрано заступників міського голови

490
0

7 грудня відбулася друга позачергова сесія Жовківської міської ради VIII демократичного скликання

Про подію поінформували у Жовківській РДА.

7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Тому сьогодні на адресу керівництва та депутатів Жовківської міської ради, представників місцевого самоврядування звучали привітання від працівників відділу культури Жовківської РДА та вихованців Жовківської ДШМ.

Слова побажань працювати на благо розвитку Жовківської ОТГ звучали і від голови Жовківської райдержадміністрації Романа Черніховського: «Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут та створення комфортних умов для проживання мешканців ОТГ. Тож бажаю вам сил і наснаги на добрі справи, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашої громади».

Опісля депутати перейшли до розгляду питань порядку денного сесії:  затвердження регламенту Жовківської міської ради, Положення про старост сіл, внесення змін до рішення «Про затвердження кошторису видатків на утримання апарату управління Жовківської міської ради на 2020 рік» тощо.

За пропозицією голови Жовківської міської ради Олега Вольського депутати відкритим голосуванням та більшістю голосів затвердили кандидатуру першого заступника голови Жовківської міської ради Марії Малачівської та заступника голови Жовківської міської ради Андрія Колієвича. Також депутати підтримали кандидатуру Мар`яни Цимбали на посаді керуючого справами Жовківської міської ради.