Головна Цікаво Додаткове оснащення для басейнів: накриття і загородження

Додаткове оснащення для басейнів: накриття і загородження

187
0

Для максимально зручного, комфортного і безпечного використання відкритого басейну необхідно додатково використовувати накриття. Існує багато конструкцій даного типу, що виконують різні завдання. При виборі споруди потрібно враховувати навколишній ландшафт і дизайн водойми.

Призначення накриття для басейнів

Звичайні плоскі накриття встановлюються для зниження рівня забрудненості води, скорочення швидкості її випаровування, забезпечення безпеки на ділянці для дітей і тварин. Існують об’ємні конструкції – павільйони. Їх функції значно ширше. Споруда, що складається з опор і водонепроникного обшивального матеріалу, гарантує:

  • повний захист від попадання в стеклопластіковий композитний басейн бруду, листя, комах, сміття;
  • можливість установки опалювального і нагрівального обладнання для
  • використання басейну цілий рік, незалежно від погодних умов;
  • значне скорочення грошових витрат на обслуговування;
  • збільшення терміну служби водойми.

Різновиди сучасних захисних конструкцій

Власникам відкритих басейнів сьогодні доступні павільйони, зимові сади, покриття з вінілового матеріалу або ролетів, тенти, декінг-палуби, плівки та огорожі. Перші накриття складаються з алюмінієвих профілів і полікарбонатних листів. Вони мають рухливу конструкцію, що дозволяє відкривати водойму повністю або частково.

Ролетні вироби підходять для басейнів, що знаходяться всередині приміщень. Вони пропонуються з широкій палітрі відтінків, розрізняються різними способами монтажу валу і ламелей.

Декінг-палуби – нестандартне рішення, призначене для відкритих водойм. Їх конструкція забезпечує багатофункціональне використання. У закритому вигляді декінг перетворюється в терасу для відпочинку. Він складається з мобільних моделей і каркаса. Для його обшивки застосовуються декоративні матеріали.

Вінілові накриття бувають знімними і незнімними. Перші намотуються на вал і оснащуються автоматичною системою регулювання. Другі доповнюються алюмінієвої трубкою. Виробник пропонує різні колірні рішення. Підходить цей варіант для зимової пори року, коли басейн не використовується. Аналогічне призначення мають тентові вироби, що складаються з надміцного матеріалу. Для їх установки застосовуються спеціальні кріпильні системи.

Найпростішим і економічним способом захисту басейну є пупирчатая солярна плівка. Вона продається з деталями кріплення і змотують пристроєм. Загородження, що використовуються разом з нею або окремо, захищають від падіння в воду дітей або тварин. Вони представлені секціями з сітчастими полотнами.