Головна Цікаво На сьогоднішній день 1С: Підприємство – програмний комплекс для бізнесу

На сьогоднішній день 1С: Підприємство – програмний комплекс для бізнесу

95
0

Система програм «1С: Підприємство» включає в себе платформу і прикладні рішення, розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій та приватних осіб.

На сьогоднішній день 1С:Підприємство – програмний комплекс для бізнесу є однією з визнаних інтегрованих систем управління (ERP-систем) в нашій країні. Програмні продукти фірми «1С» якісно вирішують всі бухгалтерські завдання і допомагають фахівцеві в його повсякденній праці. У зв’язку з кризовими явищами, фірма «1С» внесла масу корисних доповнень і змін до своїх програм. Зокрема, сьогоднішніх користувачів задовольнила своєчасна поява в «1С: Бухгалтерія» «антикризового центру». Наприклад, був доданий новий звіт: скільки у підприємства грошей, хто у нього дебітори (відсортовані спочатку великі, потім дрібні), кому в першу чергу повинні платити гроші. Це саме те, що потрібно бухгалтеру і директору.

Всі програмні продукти «1С» спрямовані на допомогу організації в плануванні та контролі своїх фінансових потоків, що грає першорядну роль в життєдіяльності та конкурентоспроможності будь-якої компанії різних форм власності.

Для організації робочого процесу за допомогою ліцензійної версії програми в хмарному середовищі необхідна Оренда 1С:Підприємство. Даний сервіс має принципи багатьох хмарних середовищ SaaS. Завдяки цьому оренда програми здійснюється цілодобово. Крім цього, сервіс має підвищений захист даних від шахрайських дій.

Переваги, які має хмарний сервіс:

– апаратне забезпечення. На сервісі використовується лише передове програмне забезпечення, сервери від найвідоміших брендів та SSD-диски;

– налаштування. Кожен користувач може налаштувати орендовані програми, які будуть повністю відповідати для будь-якого бізнесу;

– надійність. Всі дані, які знаходяться на сервісі дублюються на різноманітних дата-центрах, що таким чином підвищує захист всіх даних;

– якісна підтримка. Кожен менеджер сервісу в короткий термін вирішить всі запити клієнтів. Така робота дозволяє працювати сервісу без перешкод та перерв, внаслідок чого покращується обслуговування клієнтів.

Менеджери сервісу завжди будуть раді кожному клієнту, який має на меті розвивати бізнес та покращувати ефективність його роботи. Крім того, клієнт за співробітництво з сервісом отримає професійного партнера щодо автоматизації та який завжди цінує гроші та час своїх людей.