Головна Цікаво Ізраїльська медицина в Україні

Ізраїльська медицина в Україні

215
0

Сучасний медичний центр Дельта Медікал, що знаходиться у Львові, пропонує широкий спектр послуг з діагностування та лікування значного переліку захворювань. Клініка працює за ізраїльськими та європейськими протоколами діагностування та лікування. Для обстеження використовують сучасне обладнання, що допомагає значно швидше виявляти захворювання. На сайті центру https://delta-med.com.ua/ вказані контакти для запису на прийом та графік роботи лікарів.

Ізраїльська медицина в Україні від Дельта Медікал

Медичний центр Дельта Медікал надає послуги з діагностики та лікування у таких напрямках: гінекологія, кардіологія, урологія, судинна хірургія, ортопедія, онкологія. Також у клініці можна зробити вакцинацію, здійснити термінове хірургічне втручання, пройти ультразвукове обстеження. В складних випадках (або за побажанням пацієнта) до лікування можуть бути залучені лікарі з Ізраїлю. Залежно від ступеню складності хвороби можлива організація лікування пацієнта у європейських чи ізраїльських закладах. Переваги звернення до клініки Дельта Медікал:

  • Професійні лікарі.
  • Сучасне обладнання.
  • Точна діагностика.
  • Європейські та ізраїльські протоколи лікування.
  • Супровід пацієнта до повного видужування.
  • Доступна вартість лікування.

Також у Дельта Медікал можна підписати договір з сімейним лікарем та перебувати під наглядом професіоналів.

Діагностика та лікування онкологічних захворювань у Дельта Медікал

Пріоритетним напрямком роботи клініки виступає онкологія. Від різних видів онкологічних захворювань щороку помирають тисячі людей. Від своєчасної діагностики та правильно підібраного лікування залежить шанс на життя пацієнта. Лікарі проводять консультації для пацієнтів, яким вже підтвердили діагноз, та людей, що перебувають у групі ризику. Пройти перевірку на наявність онкологічного захворювання варто, якщо людина помічає такі зміни в організмі: різко втрачає вагу (без занять спортом чи обмеження в їжі), відчуває втрату апетиту та відразу до окремих типів продуктів (особливо, якщо раніше любили цей продукт, наприклад, м’ясо); відчуває постійну хронічну втому, в’ялість, апатію; страждає на сильний біль в окремих частинах тіла та ін.

Для діагностики у медичному центі Дельта Медікал https://delta-med.com.ua/directions/onkolohiya/ використовують ультразвук, магнітно-резонансну томографію, ендоскопію, радіоізотопну томографію. Також онкологи проводять цитологічні та генетичні дослідження. Записатися на консультацію можна за контактними номерами телефонів або залишити заявку на сайті.