Головна Цікаво Як вибрати косметолога?

Як вибрати косметолога?

465
0

Косметологічні процедури здатні кардинально змінити зовнішність людини і поліпшити стан шкіри. Але трапляється, що очікування не відповідають реальності і навіть виходить абсолютно протилежний результат. Найчастіша причина подібних розчарувань — некваліфікований “спеціаліст”. Але як вибрати косметолога, якому можна довірити найдорожче — свою красу?

Як вибрати косметолога? Поради, рекомендації

Щоб знайти свого лікаря-косметолога, часом слід докласти чимало зусиль. Але впоратися з цією проблемою Вам допоможе косметология в Киеве  Вони є командою високопрофесійних лікарів, які здатні вирішити проблему будь-яких естетичних і хірургічних недоліків шкіри. Всі фахівці постійно вдосконалюють свої навички на всесвітніх курсах і семінарах.

Повірте, наткнутися на непрофесіонала можна не тільки в провінційних салонах з низьким рейтингом, а й у косметичних салонах. Тому важливо правильно підібрати для себе спеціаліста, що відповідає всім вимогам.

Що ви насправді хочете?

Найперше, з чого варто почати — це чітка постановка мети. Відповідайте собі чесно на питання: » Навіщо вам потрібно звернутися до косметолога?». Якщо ваша відповідь полягає в тому, що ви просто хочете побалувати свою шкіру і позбавитися від її втомленого вигляду, тоді не поспішайте звертатися до фахівця. Постарайтеся для початку змінити ситуацію з допомогою домашніх масок, кремів і належного догляду, тільки коли ці засоби не допомагають, слід задуматися про більш серйозні заходи.

Зрозумійте одне: стороннє втручання, нехай і з благими намірами, — все ж стрес для організму. Але не варто забувати, що відвідування косметолога повинно бути регулярним, таким же як стоматолога або окуліста.
Дізнайтеся, чому з’являються темні кола під очима і як можна позбутися від них.
Як вибрати хорошого косметолога?

Визначившись з метою, можна приступати і до самих пошуків потрібного спеціаліста. Кращим варіантом є косметологи, що працюють у стаціонарних кабінетах з усіма умовами.

Ніколи не варто звертатися до людей, які працюють на дому, або ще гірше тим, хто приходить додому до клієнта. Це небезпечно для здоров’я! Так як висока ймовірність занести інфекцію. Так і всього потрібного обладнання у таких фахівців найчастіше просто немає.

Якщо хочете дізнатися про професіоналізм косметолога, то можете почитати відгуки про нього в інтернеті. Однак і в онлайні потрібно бути обережним, так як відгуки можуть написати і недоброзичливці і навпаки, друзі.

Набагато краще знайти фахівця через знайомих чи запитати поради у своїх родичів. Якщо місто невелике, то висока ймовірність того, що хтось з ваших знайомих вже звертався до цього фахівця.

Як вибрати клініку?

Важливо звернути увагу і на саму косметологічну клініку, де вам будуть надавати послуги. При виборі клініки бажано орієнтуватися на фінансові можливості. Але це не повинно стати основним критерієм.

Найперше, на що потрібно звертати увагу — це репутація клініки. Це має бути медичний заклад, де можна проводити повноцінне лікування, складаються не тільки з масажу і масок, а ще й ін’єкцій.

Як правильно вибрати косметолога і клініку?

Вибрати відповідну процедуру набагато легше, ніж знайти гідну клініку і висококласного спеціаліста

Звертайте увагу на сертифікати, ліцензії, дипломи працівників. Не соромтеся бути ревізором при знайомстві з клінікою. Зверніть увагу на чистоту приміщення та обладнання, наявність одноразових бахіл, акуратність працівників. Багато приватні клініки надають дорогі послуги на вищому рівні, але здоров’я і безпеку того варто.

Будьте готові, що велика частина медичних установ не буде відповідати необхідним вимогам і це помітно полегшить ваш вибір, адже залишиться тільки відвідати ті косметологічні клініки, яким на вашу думку можна довіряти.

Знайомство з косметологом

Вибравши клініку, можна приступати і до знайомства з фахівцями. Саме основне — це освіта. Диплом медичного університету викликає більше довіри, ніж сертифікат про проходження курсів.

Поговоріть з косметологом, запитайте про його кваліфікації, робочий стаж. Переконайтеся, що він володіє всіма можливими технологіями в косметології і володіє всіма навичками. Це потрібно для того, щоб у вас була можливість вибирати для себе саме потрібну процедуру, а не ту, яку вміє робити косметолог. Спробуйте зробити собі инъекции диспорт це простий і швидкий метод корекції мімічних зморшок, при якому препарат вводиться ультра тонкими голками безпосередньо в мімічні м’язи. Дуже часто Диспорт також називають «ін’єкціями молодості» і завдяки тому, як швидко і легко проходить процедура введення ін’єкцій.

Важливу роль відіграє і зовнішність самого фахівця. Неохайна жінка з проблемною і недоглянутою шкірою — не найкращий варіант для косметологічних процедур. Тільки подумайте, як такий експерт зможе допомогти вам порадою і справою, якщо власну шкіру привести в порядок йому не під силу?

Загалом питання, як вибрати косметолога — справа це довга, копітка і не завжди приносить позитивний результат. Але воно того дійсно варте, повірте. Та й часто відносини між лікарем і клієнтом переростаю в дружні.