Головна Цікаво Камери заднього виду для автомобілів Hyundai

Камери заднього виду для автомобілів Hyundai

503
0

Найбільш проблематичним елементом водіння вважається задній хід або парковка задом, особливо він актуальний для недосвідчених водіїв. Хоча навіть великий стаж водіння не виключає неприємності, пов’язані з цим видом парковки. Уникнути проблем допоможе сучасний пристрій-камера заднього виду. Завдяки тому, що девайс передає на монітор зображення з тильної частини авто можна повністю контролювати ситуацію.

Одна з переваг камер заднього огляду для машин марки Hyundai-прекрасна оптика CMOS, CCD з сенсорами Sharp і Sony. Використання CCD дає можливість пристрою передавати відео у високій якості, навіть в повній темряві.

Два види камер заднього огляду

1. Універсальний. Пристрої можна встановлювати на будь-який автомобіль. Якщо для його монтажу застосовувати металеві шурупи, в цих місцях буде пошкоджена цілісність машини. Другий варіант – на двосторонній скотч, але він все ж програє першому по надійності.

2. Штатний. Для цього виду девайсів передбачені спеціальні місця на кузові транспортного засобу. Моделі камер заднього огляду, призначені для установки в місце підсвічування реєстраційного номера, оснащені світлодіодами.

Камера заднього виду Хендай включається автоматично при перемиканні важеля коробки передач в положення R.

Камера заднього огляду для Hyundai Tucson

Пристрій користується популярністю серед власників цього авто. Важлива відмінність відеокамери для Tucson – матриця CCD Sony, яка забезпечує практично миттєву швидкість передачі зображення у високій якості, а також яскраве, динамічне відображення невеликих за розміром об’єктів і при сліпучому світлі фар, і в темряві. Девайсу не потрібна ІК підсвічування, оскільки він чудово працює в темний час доби.

Рівень вологозахищеності автокамери заднього виду-IP67, тому можна сміливо мити машину в спеціалізованій мийці, не побоюючись за її подальшу працездатність. Корпус пристрою виконаний з якісного пластика.

Кольорова камера заднього виду Hyundai Tucson дуже просто підключається до мультимедійного центру і паркувальної системі. Пристрій з розміткою допоможе ювелірно припаркувати машину до незнайомих і вузьких місцях, оскільки буде видно відстань до оточуючих її предметів, а також дозволить безпечно пересуватися на задній швидкості, не побоюючись потрапити в ДТП або щось зачепити, наприклад: стовпчики, паркани та інше.