Головна Цікаво Хостинг сайтів від компанії «Besthosting»

Хостинг сайтів від компанії «Besthosting»

142
0

Люди, які створили свій блог, сайт чи інтернет-магазин, замислюються про послугу хостингу. Це платний сервіс, який допомагає орендувати місце у віртуальному просторі для свого ресурсу, щоб користувачі завжди могли його знайти в інтернеті. Хостинг може бути безкоштовним та платним. Та платна версія ресурсу надає користувачу значно більше переваг. Компанія «Besthosting» пропонує hosting, оренду виділеного сервера, реєстрацію доменних імен та інші послуги.

Кому і навіщо потрібен хостинг сайту

Коли людина створила свій сайт, виникає питання: а як його можуть побачити інші користувачі, що потрібно для підвищення його трафіка? В такому випадку спершу необхідно купити доменне ім’я для сайту (для пошуку його в мережі), а далі знадобиться послуга хостингу, яка відповідає за збереження всіх даних у відкритому доступі. Сайт буде розміщений на обладнанні компанії-провайдера, а користувач щомісяця повинен платити за послугу конкретну суму. Орендар надає допомогу у вигляді служби підтримки, яка цілодобово супроводжує роботу ресурсу користувача.

До переваг платного хостингу належить можливість вибору місця, де буде розміщуватися сайт, скільки простору потрібно виділити для його розміщення, збільшувати масштаб майданчика, відповідно до зміни умов тарифного плану. Користувач має можливість вибрати ім’я для сайту, підібрати домен, який відповідатиме вимогам. При безкоштовному користуванні хостингом така послуга неможлива. Платний хостинг захищає ресурс від перевантажень, збоїв, унеможливлює «падіння» сайту. Користувачам надаються додаткові можливості: створення додаткових скриньок, реєстрація доменів третього рівня тощо. Також вагомою перевагою стає постійна технічна підтримка.

Переваги послуг компанії «Besthosting»

Компанія «Besthosting» працює з 2003 року. Спектр послуг, які вона надає, дозволяють задовольнити основні потреби клієнтів. Наприклад, користувачі можуть перевірити домен, орендувати хостинг, зареєструвати доменне ім’я та ін. За майже 20 років співпраці постійні клієнти переконалися у якості послуг та переваги роботи компанії. «Besthosting» має:

  • Власний дата-центр, який систематично поновлюється новими серверами.
  • Надає цілодобову підтримку користувачів.
  • Забезпечує хостинг в Україні, Німеччині та Канаді.
  • Дарує безкоштовний домен клієнтам.
  • Пропонує кілька тарифних пакетів.
  • Забезпечує необмежений трафік для сайтів різного масштабу.

Отримати попередню консультацію щодо послуг та їхньої вартості можна на сайті у онлайн-чаті або за контактними номерами телефонів.