Головна Цікаво КНР – шлях до лідерства на ринку електромобілів

КНР – шлях до лідерства на ринку електромобілів

193
0

Автомобільна промисловість Китаю з кожним новим днем ​​розвивається шаленим ритмом, а крім швидкості розвитку, вони ефективно працюють. Сьогодні кожен може відзначити, що країна діє самостійно, без впливу інших держав, як це було на початку історії галузі.

У минулому столітті, в Китаї, почалися перші відкриття майстерень для автомобілів США, Японії, Франції, де намагалися не просто обслуговувати іноземні моделі, а допрацьовувати. Тісний взаємозв’язок КНР з Радянським Союзом, дав, перші плоди автомобілебудування. Прототипом першого автомобіля для КНР став радянський ЗІС. Ден Сяосю, висловив думку, що велику заслугу в розвитку автомобілів вніс уряд, що ефективно підтримував автопром.

Будівництво автозаводів, збільшення і вдосконалення новітніх технологій у виробництві, дозволили досягти бажаних результатів. Завдяки роботі Ден Сяосю, до 2008 року Україна отримала на свій ринок у 25000 автомобілів, завойовували прихильність багатьох споживачів. Провідними марками вважаються: Jac, Chery, Landmark. Саме в той період, автомобільна продукція Китаю, досягла 15% українського ринку, можна сказати, це вже великий успіх того часу.

Залучення іноземного капіталу – збільшення можливостей

Вигідні пропозиції влади і якісні умови праці, стали для зарубіжних інвесторів досить привабливими і вигідними. Мільярдні вкладення від різних компаній, дозволило збільшити інвесторів з усього світу. Першим інвестором став «Дженерал Моторс», що перевищив китайський автопром. Наступними приєдналися до інвестування Японія, США, Франція, Німеччина. Швидка робота і правильно сформований план дій роботи, вивів КНР в лідери світового розвитку автомобілів, залишаючи за собою вже відомі марки світових брендів. Завдяки продовженню постійної роботи і вдосконалення, Китай і зараз є лідером продажів автомобілів в 2018 році, досягнувши 26 млн реалізацій.

Чому КНР наближається до досягнутої позиції?

Спеціаліст з імпорту Дена Сяосю, запевняє, що країна залишиться на перших позиціях, завдяки своєму постійному пошуку і розвитку нової галузі виробництва електромобілів.

Монополізація ринку металів. За останні 15 років, Китай зумів правильно підійти до поставлених цілей, одержання основної сировини для виготовлення батарей і технічних частин електромобілів. Сьогодні тільки Китай володіє 90% обсягу рідкоземельними металами, тому конкуренції від інших країн не має;
Постійна допомога держави і уряду, що не дозволяє втратити лідерство з поширення електромобілів. Уряд сприяв роботі над розвитком автомобілів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Сьогодні електромобілі і гібридні моделі є пріоритетними для Китаю, так як вони дозволять знизити шкідливі викиди до нуля, тим самим очищаючи повітря.

Нова ера автомобілів передбачає роботу транспорту, що дозволяє зберегти навколишнє середовище.